Kahramanmaraşlı Hacı Adayları Medine Ziyaretine Devam Ediyor

Kahramanmaraşlı Hacı Adayları Medine Ziyaretine Devam Ediyor

MEDİNE- Kahramanmaraş’tan hac görevini ifa etmek üzere Güzelbulut Turizm ile kutsal topraklara gelen Kahramanmaraşlı hacı adayları Medine ziyaretlerine devam ediyorlar.

Kahramanmaraş’tan hareketle – Medine’ye gelen Kahramanmaraşlı hacı adayları otellerine yerleştikten sonra bir yandan 40 vakit namazı kılmaya çalışırken, diğer yandan ise Medine ziyaretlerine Rehber hocaları yönetiminde devam ediyorlar.

Bölgemizin kendi adına tek hacı ve umreci götürme yetkisine sahip olan Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut, Medine ziyaretlerinin verimli geçtiğini söyledi.

medine ziyaretleri 2

Hac’ca gitmek için: Yaklaşık 1.5 Milyon kişinin sırada beklediği Türkiye de Sırası gelen 52 bin kişi Türkiye den kutsal topraklara gelmeye devam ettiğini ifade eden Mehmet Güzelbulut: “Kahramanmaraş’tan hac kayıt hakkı kazanan ve Kutsal Topraklara Güzelbulut Turizm ile gelen Kahramanmaraşlı hacı adaylarımız Medine ziyaretleri başladı.

Sevgili Peygamberimiz (SAV) efendimizi ziyaretle başladığımız ziyaret turumuza Uhut Şehitliğini ziyaretimizle devam ettik.

Sevgili Peygamberimizin (SAV) efendimizin dişinin de şehit olduğu burada yatan 72 şehit için dualarımızı gönderdik.

İki kıbleli Mescid, Handek, Kuba, Cuma Mescidi ile devam eden ziyaretimiz sonunda Kahramanmaraşlı hacı adaylarını Mekke şehrine geçireceğiz ve hac hazırlıkları başlayacaktır” dedi.

Medine ziyaretlerii (2)

 

 

medine ziyaretleri

 

 

medine ziyaretleri 3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co