Kahramanmaraş’ın alt yapı sorunu bitmiyor

Kahramanmaraş’ın alt yapı sorunu bitmiyor

Geçtimiz gün Kahramanmaraş’ta yaşanan şiddetli dolu ve yağmur nedeniyle  Kahramanmaraş halkı zor anlar yaşadı. sel (4)

Yıllardır Kahramanmaraş’a yağan şiddetli yağışlar sonrası afet yaşanıyor. Özellikle Kapalı çarşı, Yeni Sanayi Sitesi, Doğukent Gibi şehrin bir çok noktasında sel felaketi yaşandı. sel (9)

Özellikle ana arterlerde yağmurlamaların eksik olduğu yollarda sürücüler ve vatandaşlar zor anlar yaşadı. Doğukent’ te bazı binaların tepesinden içeri giren yağmur suları bina sakinlerine zor anlar yaşattı. sel (7)

KAHRAMANMARAŞ ADETA DENİZE DÖNDÜ Şiddetli yağış sonrası çaresiz kalan Büyükşehir Belediyesi ve diğer belediyeler  nereye yetişeceğini bilemedi. Kahramanmaraş’ın alt yapısının yeniden elden geçirilmesi gerekiyor. sel (5)

Daha önce kar yağışında sınıfta kalan belediye bu kez de Sel felaketinde sınıfta kaldı. Hava durumunu şiddetli yağışların olabileceği uyarısı yapılmasına rağmen ekipler sel felaketine hazırlıksız yakalandı. sel (7)

Dün yaşanan sel felaketi sonrası  zarar tespit çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç; “Şehrimiz son yılların en şiddetli yağışlarını yaşadı. sel (3)

Sağanak yağmur ve dolu neticesinde işyerleri zarar gören esnaflarımızın yanındaydık. Ekiplerimiz ise gece boyunca çalışmalarını sürdürdü” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co