Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent de başladı

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent de başladı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 28 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Ankara’da düzenlediği Kahramanmaraş tanıtım günleri başladı.

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent başladı (4)

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, kısa bir açıklama yaparak; “Kahramanmaraş’ımız tarım medeniyetinin önemli merkezlerinde biri. Şairler yazarlar diyarı. Edebiyatın başkentidir. Bu tanıtımda Kahramanmaraş’ın kültürünü daha yakından tanıma imkanı bulacaklar. İlk defa tanıyanlar geç kalmışız diyecekler. Kahramanmaraş görülmesi gereken bir il. Bu çok önemli. Kahramanmaraş’ı burada tanıtalım saklı bir bahçe olmaktan çıkartalım. Başka şehirde olan Kahramanmaraşlılar, birkaç ayda bir Kahramanmaraş’a gelirler. Gelmezlerse duramazlar” açıklamalarında bulundu.

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent başladı (11)

Tanıtım günleri açılışına BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Kültür Bakanı Yardımcısı Hüseyin Yayman, Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Kahramanmaraş Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve ilçe belediye başkanları, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, TSO Başkanı Serdar Zabun, KMESOB başkanı Ahmet Kuybu, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve yönetimi, Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Başkanı ve Kahramanmaraşlılar katıldı.

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent başladı (10)

 

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent başladı (8)

 

Kahramanmaraş tanıtım günleri başkent başladı (6)

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co