“Kahramanmaraş Şair ve Yazarların Şehri !”

“Kahramanmaraş Şair ve Yazarların Şehri !”

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer

“Kahramanmaraş Şair ve Yazarların Şehri !”

 

KAHRAMANMARAŞ- Önceki gün Kahramanmaraş Valilik Makamında, Gazeteci-Yazar Bekir Doğan, Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e yazmış olduğu kitaplardan özel imzalayarak sundu.

Gazeteci- Yazar Bekir Doğan tarafından kaleme alınan: Basın’a Sansür, Osman Sayınve yeni kitabı Dutun Faydaları isimli kitaplarından valimiz Mustafa Hakan Güvençer’e ismini yazarak imzalayan Bekir Doğan kitaplarını sundu.

Gazeteci Neşe Yıldızhan, Mehmet Fiskeci, AdemGemci, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu ve Bekir Doğan önceki gün Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i makamında ziyaret ederek bir süre memleket meseleleri üzerine sohbet ettiler.

Kitapların takdiminde kısa bir konuşma yapan Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer: “Geçtiğimiz hafta Kayınvalidesi Emine Sarı’yı kayıp eden Gazeteci Bekir Doğan ve Kahramanmaraş Gazetesi Sahibi Gülay Doğan’a taziyelerini tekraren sunarak: “Kahramanmaraş Şair ve Yazarlar kenti, Kahramanmaraş’ta her ailede bir şair var, bir yazar var bu güzel bir kaynak, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin 2. Düzenlediği kitap Fuarı’da bununla örtüştü. Fuar süresince kitap fuarındaki stantları tek tek gezdim, ola bildiğince kitap aldım, hepsi bir birinden güzel, Kahramanmaraş artık bu fuarı uluslararası yapmalı, şairler ve yazarlar kentine yakışanda bu olacaktır. Bekir Doğan beyin bu kitaplarında zevkle okuyacağım” diyerek teşekkür etti.

valilik (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co