Kahramanmaraş Piazza’da Bayram vardı

Kahramanmaraş Piazza’da Bayram vardı

Kaliteli ve hesaplı alışverişin yanı sıra tüm yıla yayılan kültürel ve sanatsal aktivitelerle çekim merkezi olan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ramazan Bayramı için hazırladığı birbirinden ilginç etkinliklerle de sürprizlerine devam etti.

İzleyenleri Şaşkına Çevirdi

Bayram boyunca ziyaretçilerini ikramlarla karşılayan Piazza’da Kerem Eser Paytak Show, izleyenlere unutulmaz bir gün yaşattı. İstanbul’un en iyi jonglörlerinden biri olan Kerem Eser, izleyenleri şaşkına çevirdi. Aynı zamanda illüzyonistlik yapan, tek tekerlekli bisiklet kullanan ve sempatik tavırlarıyla geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Kerem Eser, ilginç şovuyla tam not aldı.

unnamed

Buzda Dans Gösterisi

Buz dansı gösterisi ile buzun büyülü dünyasında yolculuğa çıkan ziyaretçiler, yetenek, disiplin ve estetiğin bir araya geldiği Futbol Akrobasi Show ile de heyecan dolu dakikalar yaşadılar. Bayram süresince Piazza’yı ziyaret eden küçük büyük herkes renkli, canlı ve eğlenceli etkinliklerle bayram coşkusunu doyasıya hissetti.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co