Kahramanmaraş Piazza Ekibi Her Konuda Eğitimli

Kahramanmaraş Piazza Ekibi Her Konuda Eğitimli

Kahramanmaraş Piazza tatbikat yapıldı

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, tüm personellerine acil durumlara yönelik eğitimler ve tatbikatlar düzenlenmeye devam ediyor. Piazza’da bu kez olası yangınlara karşı alınan tedbirleri güçlendirmek amacıyla tatbikat gerçekleştirildi. Senaryo gereği çıkarılan yangına müdahale eden Piazza AVM personeli ve itfaiye ekipleri, acil tahliye planını da başarıyla uyguladı.

unnamed (2)

Her gün binlerce ziyaretçi ağırlayan Piazza AVM, olası yangınlara karşı, ilgili birimler ile personelin zamanında ve etkili mücadele edebilme yeteneğini diri tutmak amacıyla zaman zaman gerçekleştirdiği “yangın ve tahliye” tatbikatına bir yenisini daha ekledi. Senaryo gereği alarm verilmesi ile başlayan tatbikatta, AVM’nin acil çıkış kapıları kullanılarak boşaltılması yönündeki anonsu duyan çalışanlar, seri bir şekilde binayı terk etti. AVM çalışanları, tatbikat gereği, otoparkta trafik kazası sonrası çıkan yangına, yangın söndürme tüpleri ile müdahale etti. Ayrıca, AVM’de bulunan 2 engelli ziyaretçinin itfaiye ve sağlık ekipleri tarafından tahliyesi gerçekleştirildi.

Yönetim ofisi, güvenlik, temizlik, teknik ekip ve mağaza çalışanlarının katılımıyla yapılan yangın tatbikatı sonrasında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından Piazza çalışanlarına yangın söndürme eğitimi verildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co