Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç ve Ak Parti Teşkilatı KSÜ’de

Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç ve Ak Parti Teşkilatı KSÜ’de

Rektörlük görevine başlamasıyla yoğun bir mesai ile tebrik ziyaretlerini kabul eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Sıtkı Güvenç ile Ak Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe Teşkilatlarını makamında ağırladı.

Rektör Prof. Dr. Durmuş Deveci’ye hayırlı olsun diyerek Üniversitenin sorunları hakkında bilgi alan Milletvekili Güvenç, Üniversitenin yeni dönemde çalışmalarına hız verip hak ettiği yere gelmesi için ne gerekiyorsa yapılacağını kaydetti. Diş Hekimliği Fakültesinin kurulduğunu hatırlatan Güvenç, kadro çalışmaları ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi aldı. Güvenç, daha önce açılmış programların öğretim üyesi kadrosu eksikliğinden dolayı yeterli faaliyet gösterememesi gibi konularda gerekli çalışmaların YÖK ile birlikte yapabileceklerini söyleyerek bu konuda her zaman destek vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Metin Doğan ise, Rektör Deveci’ye hayırlı olsun diyerek, rektörlük görevinin Kahramanmaraş’a ve Üniversiteye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Diş Hekimliği Fakültesi için yer tahsisi çözüldükten sonra kadro ve kuruluş çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Rektör Deveci, Pazarcık MYO’nun temelini attıklarını belirterek Milletvekili Güvenç’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. İlahiyat Fakültesi binası inşaatı ile ilgili bilgiler de veren Deveci, Kadir Kurtul Beyle görüşmelerimiz devam ediyor diye konuştu.

Milletvekili Sıtkı Güvenç, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Metin Doğan, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Ak Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Nursel Reyhanlığolu ve parti yönetiminin yaptığı hayırlı olsun ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Deveci, ziyarete gelen tüm parti yönetimine teşekkür etti.

ak parti (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co