Kahramanmaraş Dünyaya Açılıyor

Bu haber 07 Kasım 2018 - 12:29 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

Onikişubat Belediyesinin ev sahipliğinde Dünya Kahramanmaraş’a gelecek.
Kahramanmaraş Dünyaya Açılıyor

KAHRAMANMARAŞ/ Türkiye’nin narka kenti Kahramanmaraş ve Onikişubat ilçesi 8 Kasım 2018 Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ile dünyaya açılıyor..
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, dünyanın en büyük organizasyonlarından EXPO 2023 Kahramanmaraş’ın yol haritasını açıklayacak.
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası da düzenlenecek toplantı da : Bakan Bekir Pakdemirli, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Medya Başkanı Mahir Ünal, milletvekillerimiz, İmran Kılıç, Habibe Öçal, Mehmet Cihat Sezal, Celalettin Güvenç , Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, belediye başkanları ve çok sayıda davetli katılacak..
Bugüne kadar 2023 yılında programa katılacağım diyen ülke sayısın 50 bulduğu ve Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Ali Ünsal, katılımcı ülkelerle portokol imzalamaya devam ediyor..
Türkiye’nin İstiklal Savaşı Madalyası sahibi tek şehri, Kahramanmaraş, dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan EXPO 2023 Kahramanmaraş’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
“Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık” ana temasıyla düzenlenecek EXPO 2023 Kahramanmaraş’ın detayları, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak. EXPO 2023 Kahramanmaraş için belirlenen yol haritasının paylaşılacağı basın toplantımızda, geniş bilgi verilecek..
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek açılış konuşması ile başlayacak olan programda , Vali Vahdettin Özkan, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, birer konuşma yapacaklar..
Bakan Bekir Pakdemirli ise : yol haritası hakkında geniş bilgi verecektir..