Kahramanmaraş Birlik Vakfı Yönetimi Müsiad’ı ziyaret etti

Kahramanmaraş Birlik Vakfı Yönetimi Müsiad’ı ziyaret etti

Kahramanmaraş Birlik Vakfı Yönetimi Müsiad’ı ziyaret etti

Kahramanmaraş Birlik Vakfı yönetim kurulu üyeleri, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret etti.

MÜSİAD1

Birlik Vakfı Kahramanmaraş Şube Başkanı Ökkeş Alperen Erşahan, yönetim kurulu ile birlikte Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Kahramanmaraş eski milletvekili, Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi Cafer Tatlıbal ve Birlik Vakfı Kahramanmaraş Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

MÜSAİD3
Ziyaretle ilgili konuşan Birlik Vakfı Kahramanmaraş Şube Başkanı Ökkeş Alperen Erşahan, şunları söyledi: “İstişare ve bilgilendirme ziyaretlerimize başladık. Görüş olarak yakın olduğumuz ve kan bağımızın bulunduğu sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu haftaki ziyaretlerimizi MÜSİAD ile sürdürdük.Ziyaretlerimizde hizmetlerimizi anlatarak istişarelerde bulunuyoruz. Müşterek çalışmalar yapmak için de gayretlerimiz var.”

MÜSAİD2
MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı  Atıf Şirikçi, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şirikçi, Birlik Vakfı Kahramanmaraş Şubesi ile ortak projeler geliştireceklerini sözlerine ekleyerek, birlik yönetimine ve başkanına ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co