KAHRAMANMARAŞ-ANKARA UÇUŞU HAFTADA YEDİ GÜN OLDU

KAHRAMANMARAŞ-ANKARA UÇUŞU HAFTADA YEDİ GÜN OLDU

KAHRAMANMARAŞ-ANKARA UÇUŞU HAFTADA YEDİ GÜN OLDU

            Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş-Ankara arası uçak seferleri haftanın her günü yapılacağı müjdesini verdi.

KAHRAMANMARAŞ-ANKARA UÇUŞLARI 24 MART’TAN İTİBAREN HAFTADA YEDİ GÜN OLDU

            Kahramanmaraşlıların uzun süredir Kahramanmaraş- Ankara Uçuşlarının haftanın her günü olması talepleri yerine geldi. Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Kahramanmaraş  Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, yazılı bir açıklama yaptı. Dilipak yaptığı açıklamada Kahramanmaraş-Ankara uçuşlarının yedi güne çıkarıldığını belirtti.

            Ankara’ya Sabah Akşam Yedi Gün Uçak Var

            Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü sabah gidiş ve akşam geliş olmak üzere yeniden düzenlendiği müjdesini veren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak yaptığı açıklamada;  “Kahramanmaraş-Ankara uçak seferleri haftanın yedi günü düzenlenecek. Böylece Kahramanmaraşlılar Ankara’daki günü birlik işlerini sabah gidip akşam gelerek yapabilecekler. Ayrıca haftanın yedi günü uçakla Ankara’ya gidip gelebilecekler. 

            İstanbul Uçuşları da Yeniden Düzenlenecek

            Halkımız şimdi İstanbul uçuşlarını soracak İstanbul uçuşlarına düzenleme yeni havaalanı terminal binası faaliyette geçince olacak inşallah. İstanbul uçuşları şu anki havaalanı terminalinin bazı teknik kriterleri sebebi ile gerçekleştirilmiyor. Yeni havaalanı terminal binasında bu sıkıntılar çözüleceği için İstanbul uçuşları o zaman düzenlenecek inşallah.  Kahramanmaraşlımız her şeyin en iyisine layıktır. Kahramanmaraş’a gelen her yatırım ve projede başta liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, başbakanımız Binali Yıldırım’a, Milletvekillerimize olmak üzere emeği geçen tüm Ak parti ailemize teşekkürü bir borç biliriz.” Dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co