Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nden Bir Dünya Başarı

Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nden Bir Dünya Başarı

Kahramanmaraş’ın en köklü liselerinden olan Kahramanmaraş Anadolu Lisesi başarıdan başarıya koşuyor. Yetenekleriyle ön plana çıkan öğrenciler hem kendileri için hem’de okullarına puan kazandırıyor. Okul sporları kapsamında yapılan halter genç erkekler yarışmasında 3 birincilik 2 ikincilik ve 1 3’lük alarak genel sıralamada il birincisi oldu.

KARA LİSE BAŞARIYA DOYMUYOR

Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Müdürü Mehtap Süt: 2016-2017 eğitim öğretim yılı okul sporları kapsamında yapılan grekoromen güreş müsabakalarında iki birincilik, bir birincilik ve bir üçüncülük kazandıklarını, Kick Boks’ta Kahramanmaraş Anadolu Lisesi öğrencisi Ökkeş Severdim 69 kg’da Kick Boks il birincisi oldu. wushu il seçmelerinde il birincisi, yapılan bölge ve Türkiye şampiyonalarında Büşra Fıstık Akdeniz bölge şampiyonu ve Neris Mert Türkiye 3. oldu. Yine Okul sporları kapsamında yapılan yüzme yarışlarında ise takım olarak il ikincisi olduk.

KARA LİSE’DEN Bİ DÜNYA BAŞARI

Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Müdürü Mehtap Süt: Sömestr tatiline okulda dereceye giren öğrencilere, okul sporlarına katılım sağlayarak başarı gösteren öğrencilere çeşitli hediyeler sunduklarını,  sonrasında okul folklor takımı öğrencilere bir gösteri yapmıştır ve daha sonrasında, karneler dağıtılmıştır dedi.

Öğrencilerimle gurur duyuyorum

Mehtap Süt, Kahramanmaraş Anadolu lisesinde okul sporlarında mücadele eden ve dereceye giren sporcular ile öğle yemeğinde bir araya gelerek,  gelecek dönemlerde başarılarının devam etmesini ve bu anlamda her zaman öğrencilerinin yanında olduklarını ifade etti. Mehtap Süt: Biz birlik ruhumuzu öğrencilerimizle birleştiriyoruz içten ve samimi bağlar kuruyoruz öğrencilerimle ne kadar gurur duysam azdır, tüm öğrencilerimle gurur duyuyorum ve tebrik ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co