Kahramanmaraş 14. Eczacılar Odası’nda Aşure Günü

Kahramanmaraş 14. Eczacılar Odası’nda Aşure Günü

Kahramanmaraş 14. Eczacılar Odası’nda Aşure Günü

“Eczacı Aşuresi Bir Başka oluyor!”

 

KAHRAMANMARAŞ/  Kahramanmaraş 14. Eczacılar Odası Başkanı Murat Bahtiyar Aras, üyelerine muhteşem bir aşure ziyafeti çekti.

Dün Eczacılar Odası da İl Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun, Sağlık Çalışanları ve Eczacıların bir araya gelmesi ile başlayan aşure dağıtımı için kazanın başına geçen Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Murat Coşkun, Eczacılar Odası Başkanı Murat Bahtiyar Aras, eczacılara aşure dağıttılar.

SONY DSC

Kahramanmaraş Eczacılar Odası seçimlerini geçtiğimiz pazar yaptıklarını ve yeni dönemin ilk faaliyeti olarak aşure yaptıklarını ifade eden Başkan Murat Bahtiyar Aras: ” Aşure ile bir araya geldik, birlik ve beraberlik oldu, seçim geride kaldı, bize oy veren de vermeyen üyelerimize de teşekkür ediyorum, Demokrasi ve seçime inanıyorsak, seçim olur, bir kazanan bir de kayıp eden olur, ama seçim geride kaldı biz yolumuza devam ediyoruz, üyelerimize teşekkür ediyorum, işte birlik ve beraberlik burada Metin ustamızın ünlü aşuresinde bir araya geldik” dedi.

Sağlık Müdürü Dr. Murat Coşkun ise: ” Eczacı arkadaşlarımızın aşuresine bugün iştirak ediyorum, onlarla bir arada olmaktan mutluluk diyorum, herkese afiyet olsun, hayırlı olsun, mübarek olsun,” diyerek aşure dağıttı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co