“Kahramanlık kolay kazanılmadı !

“Kahramanlık kolay kazanılmadı !

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ

“Kahramanlık kolay kazanılmadı

PAZARCIK- Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçe belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ,” Bu kahramanlık kolayına kazanılmadı bugün 96. Yıldönümünü gururla kutluyoruz,” dedi.

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ Kahramanmaraş’ın Düşman İşgalinden Kurtuluş’un 96 Yıl Dönümü nedeni ile Bir Mesaj yayımladı Başkan Bozdağ mesajında Büyük bir inanç ve istiklal aşkıyla vatan savunmasında tek yürek olan Maraş, eşine az rastlanır bir kahramanlık sergilemiştir dedi.

Milli mücadelenin mutlak zafere ulaşacağı inancını bütün vatana Maraş halkının gösterdiği bu kahramanlık ilham etmiştir.

96 yıl önce çok kısıtlı imkânlarla sömürgecileri vatan topraklarından püskürterek şanlı bir tarih yazan Maraş halkı Kurtuluş Savaşı’nda gösterdiği kahramanlıklar neticesinde Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından önce İstiklal Madalyası, sonra “Kahramanlık” ünvanı ile onurlandırılmıştır.

Gururunu yaşadığımız bu mücadelenin zaferini kutlarken, ülkemizin ve şehrimizin aynı ruhu aynı heyecanı taşıdığını hissetmek bizler için büyük erdemdir. Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin bozulmadan kurtuluş mücadelesindeki heyecanla sürmesini temenni ederim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kahramanmaraş’lıların 12 Şubat Kurtuluş Bayramını tebrik ediyor, aziz şehitlerimize rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co