Kahraman Özel Öğretim Kursu, çalışanlarıyla bir araya geldi

Kahraman Özel Öğretim Kursu, çalışanlarıyla bir araya geldi

Bir süre önce Kahraman Özel Öğretim Kursu Müdürlüğü’ne getirilen Mehmet Dobooğlu, Kurs çalışanları ve aileleri ile bir akşam yemeğinde bir araya geldi.

Clarion Hotel Restoran’ında Çalışanlar ve aileleri arasında tanışma ve kaynaşma yemeğinde bir araya gelen ve burada bir konuşma yapan Kurs Müdürü Mehmet Dobooğlu şu açıklamalarda bulundu; Bir dönemi aynı çatı altında bitirdik. İnşallah daha birçok dönemi beraber aynı çatı altında geçiririz. Bu güzel geceyi ve ikramları yaşatan değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Bir dönem içerisinde öğretmenlerimiz ve kurs çalışanlarımızın büyük gayretleri oldu. Kursumuz ilk dönem de bile büyük ilgi gördü. Güzel başarılı işlere hep beraber imza ettik. Yönetim Kurulumuz bizlere ve sizlere çok büyük destek oldular. Öğrencilerimiz, velilerimiz herkes memnun. Bizlerde sevinçliyiz. Çok güzel çalışmalarımız oldu.

kahraman özel eğitim kurumu (5)

Burada hep beraber aile gibiyiz. Kurumuzun elde başarı hepimizin başarısı. Ben buradan ailelerinize çok teşekkür etmek istiyorum. Çünkü sizlerin bu başarılarında ailelerinde büyük payı var.  Bizleri kırmayarak yemeğe katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. İnşallah ikinci dönemin başında Kahraman Özel Sayısal Öğretim Kursum uz da faaliyetlerine başlayacak. Ayrıca Clarion Hotel sahiplerine ve çalışanlarına da teşekkür ediyorum.  Size bir müjde vermek istiyorum” dedi.

kahraman özel eğitim kurumu (2)

Kahraman Özel Öğretim Kursu Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kara ise yaptığı konuşmada şunları belirtti; “ Müdürüme teşekkür ediyorum böyle güzel bir ortam hazırladığı için. Dershanelerimiz kurumlarımız, Sizlere daha güzel. Sizlere güvenerek özel kurumları olarak bir şube daha tuttuk. Kahramanmaraş’ın eğitime katkı sunmaya hep birlikte devam ediyoruz. Daha güzel günlerde, projelerde hep birlikte olmak adıyla hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardın yemek yendi ve çalışanlar ve aileleri birbirleriyle sohbet edip tanıştılar.

kahraman özel eğitim kurumu (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co