Kahraman Özel Öğretim Kursları Öğrencilerin kurs ihtiyacını karşılayacak

Kahraman Özel Öğretim Kursları Öğrencilerin kurs ihtiyacını karşılayacak

Kahraman Özel Öğretim Kursları, 2 şubesiyle ilimiz merkezinde öğrencilerin kurs ihtiyacını karşılamaya hazır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kurs Müdürü Mehmet Dobooğlu, şunları söyledi: “Bilindiği üzere, daha önce öğrencilerin okullara takviye ve yükseköğretime geçiş sınavlarında öğrencilere, eğitim öğretim amaçlı hizmet veren dershaneler yasada yapılan düzenleme ile temel liselere ve özel öğretim kurslarına dönüştü. Dönüşüm programı kapsamında ilimizde faaliyet gösteren birçok dershane kurumunu temel liseye dönüştürdü.

Biz de dershanemizi,  Kahraman Özel Öğretim Kursu haline dönüştürerek, öğrencilerimizin hem okul derslerine takviyede bulunmayı, hem de yükseköğretime hazırlanan öğrencilerimize yardımcı olmayı amaçladık.

Dershanelerin kapanmasıyla milli eğitime bağlı okullarımızda verilen kursların yanında kendi kurumumuzda da ihtiyaç duyan öğrencilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak amacıyla eğitim kadromuzu ve fiziki şartlarımızı yönetmelikler doğrultusunda tam kadro hazırız” dedi.

okul haberi (1)

Öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, 2. Bir şubeyi de sayısal şube olarak açtıklarını söyleyen Dobooğlu: “Kahraman Özel Öğretim Kursları olarak, önümüzdeki yıllarda ilimizin öğrencilerin eğitimine en üst düzeyde katkı sağlayarak geleceğe hazırlayacağız.

Bir şubemizde eşit ağırlık branşta, diğer şubemizde ise sayısal branşta 2016-2017 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize hizmet sunmaya hazır” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co