Kadir Gecesi’nde süt dağıtıldı

Kadir Gecesi’nde süt dağıtıldı

Kadir Gecesi Dolayısıyla Kahramanmaraş’ta İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Vatandaşlara Süt Dağıtıldı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız talimatı ile bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi münasebetiyle 81 ilde sütün önemine dikkat çekmek ve süt tüketim alışkanlığını benimsetmek amacıyla süt dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Bu kapsamda İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz tarafından da Dulkadiroğlu ilçesi uncular Camii’nde teravih namazı çıkışı cemaate süt dağıtıldı.

Kahramanmaraş uncular Camii girişinde kurulan süt dağıtım standında konuşan İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İhsan Emiralioğlu, Kadir gecesi münasebetiyle Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız, sayın bakanımızın talimatları ile bugün kadir gecesi münasebeti ile süt ikramı gerçekleştiriyoruz. Bu vesile ile Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin ülkemiz ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyorum. Kadir Gecemiz mübarek olsun. Dedi.

Cami çıkışı vatandaşlar uygulamadan oldukça memnun olduğu gözlendi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co