Kaan İş ve İşçi Elbiseleri, Online mağazasını açtı!

Kaan İş ve İşçi Elbiseleri, Online mağazasını açtı!

14 senedir Kahramanmaraş’ta işçi elbiseleri hizmeti veren, Kahramanmaraş’ta bir çok işletmenin iş ve işçi elbiselerinin üretimi, dikimini yapan Kaan İş ve İşçi elbiseleri Türkiye’deki işletmelere de  Maraş’tan işçi elbiseleri dikebilmek için online mağazasını açtı. Müşteriler www.kaaniscielbiseleri.com adresinden online mağazaya girip ürünlerin istedikleri renk ve beden ölçülerine göre sipariş vereceği bir internet mağazası oluşturuldu. Kahramanmaraş iş ve işçi elbiseleri üretiminde bölgenin kalitesine göre en uygun firma olma yolunda her geçen gün ilerleme kaydeden Kaan işçi elbiseleri sizleri kaliteyle buluşturacak.

Ürün kalitesi için kumaş gramajları 90 gr, 100 gr, 110 gr gibi seçenekleri ile birlikte Kaan İş ve İşçi Elbiseleri şehir dışındaki müşterilerine Aşçı kıyafetleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, Önlükler, Mont ve Kaban, Özel güvenlik elbiseleri gibi bir çok ürünü internetten müşterilerine sunuyor. Artık şehrinizdeki maliyetinizi zorlayacak iş ve işçi elbiselerini daha uygun fiyat seçenekleri ile Kaan İşçi Elbiselerine yaptırabilirsiniz.

İnternet sitemizden ürün gruplarını inceleyip hangi ürün üzerinde bilgi almak istiyorsanız. Müşteri temsilcilerimiz sizlere mail, telefon yoluyla ürünler hakkında detaylı bilgiyi en kısa sürede cevaplandırıyor. En kaliteli hizmeti almanız için müşterilerimize Kahramanmaraş’tan İş ve İşçi Elbiseleri üzerine hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Sizleri internet mağazamıza bekliyoruz.

İşçi elbiselerini neden işletmemizde kullanmalıyız?

İşçi elbiseleri işletmenizin prestiji açısından büyük öneme sahiptir. İşinize verdiğiniz önem kadar değerlidir işçinizin elbiseleri. Kurumsallık açısından bakıldığında diyelim ki bir dondurma üretimi yapan işletmesiniz ve işletmenize ürün satın alacak randevusuz gelen bir müşteriniz sizden işletmenizin üretim bölümünü gezip bir çok ürünün alacağını iddia etse işçilerinizin düzensiz elbise giyindiğini görüp olumsuz davranış gösterebilir. Ürününüzü satın alsa bile çekimser davranır ve aklında ürünün nasıl üretimi gerçekleştiğinin olumsuz yönleri doğar. Bu yüzden işletmenizdeki hem temizliğe hem işçi elbiselerine önem vermelisiniz.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co