ONİKİŞUBAT Belediyesi’nden Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna İftar

ONİKİŞUBAT Belediyesi’nden Şehit  Aileleri ve Gaziler onuruna İftar

Onikişubat Belediyemizden Jandarmaya İftar

Onikişubat Belediyesi, 178. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Jandarma personeli ile şehit aileleri, gaziler ve yakınlarını iftar sofrasında buluşturdu. İl Jandarma Alay Komutanlığı’nda Onikişubat Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen kuruluş etkinliklerinin ardından gerçekleştirilen iftar yemeğine, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Jandarma Alay Komutanı Albay Timuçin Alper, Onikişubat Kaymakamı Mustafa Çek, Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz ve çok sayıda davetli katıldı.

 

jandarma (9)

Ramazan-ı Şerif’in manevi atmosferi altında gerçekleşen iftar programında, kamunun temsilcileri ile şehit aileleri ve gaziler ile yakınları, iftar sofralarını paylaşarak samimi diyaloglar kurdu. Milletimiz ve ülkemizin huzuru, selameti için duaların edildiği iftar programını değerlendiren Başkan Mahçiçek, manevi yönden en anlamlı iftarlardan bir tanesini gerçekleştirdiklerini söyledi.

“İftar programımıza eşlik ederek bizleri onurlandıran şehit ailelerimize, gazilerimize, yakınlarına jandarma personeline yürekten teşekkür ediyorum” diyen Başkan Mahçiçek, şu ifadeleri kullandı:

“Bu aileler öyle büyük aileler ki, ülkemizin birliği ve bütünlüğü için beraberliği için, geleceği için çocuklarını evlatlarını feda etmişler. Gazilerimiz öyle yürekli insanlar ki bu ülke için bedeninden bir parça vermiş, gazi olmuş. Yani bu ülkenin birliği ve bütünlüğü ile geleceği için mücadele vermişler. Bu anlamda şehit ve gazi ailelerimiz bizler için çok farklı. Bu nedenle şehit ailelerimizin hepsine sabırlar temenni ediyorum. Gazi kardeşlerimize hayırlı uzun ömürler diliyorum. Şimdiden, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde bir bayram diliyorum.”

jandarma (10)

jandarma (12)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co