İyi Parti’den Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

İyi Parti’den Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş İl, İlçe Başkanları, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Sayın’ı ziyaret ettiler.

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Faruk Atlı, Onikişubat İlçe Başkanı Devlet Ağdur, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Neslihan Nergiz Koca, İl Başkan Yardımcıları, Ahmet Akpınar, Tuna Meşe, Muharrem Arıkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ejder Ağırgötüren ile birlikte,   Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Kemal Sayın, Yönetim Kurulu Üyeleri Devrim Başer, Kerem Kürşat Akçakale, Fatma Ulusan, Niyazi Kara, Üyeler Bilal Evran, Pınar Göl Gökkaya’yı ziyaret ederek tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar.

İyi Parti İl Başkanı Faruk Atlı, Toplumun haber alma özgürlüğü adına büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren, kamuoyunu aydınlatmak için her türlü olumsuzluğa rağmen mücadele eden gazetecilerimizi bu anlamlı günde kutladığını belirtti.

İYİ PARTİ cemiyet ziyareti (3)

ATLI, İYİ PARTİ İYİ GİDİYOR

Başkan Atlı, Partisinin çalışmaları hakkında da bilgiler vererek, İYİ Parti’nin kurulduğu günden bu yana iyi gittiğini ifade etti.

Atlı, Partilerine her kesimden ilginin her geçen gün artarak devam ettiğini belirterek, Ülkede şu ana kadar Demokrat Partinin, Anavatan Partisinin ve AK Partinin milli görüşü temsil ettiğini fakat İYİ Partinin Milliyetçi görüşü savunan bir parti olduğunu söyledi.

İYİ PARTİYE BAŞKA PARTİLİLERDEN İLGİ VAR

Başkan Atlı, Şu ana kadar partilerine diğer partilerden gelen arkadaşların da olduğunu, İyi Parti il ve ilçe yönetimlerinde diğer partilerden gelen eski siyasetçilerinde yer aldığını,  siyasete yeni giren arkadaşların olduğunu,  yönetimde olmayan fakat MHP, CHP, AK Parti, BBP’den kendilerini destekleyen ve gönül veren arkadaşların olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Kemal Sayın da İYİ Parti İl ve İlçe Başkanlarına, Başkan Yardımcılarına ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Cemiyetin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sayın, İYİ Partiye çalışmalarında başarılar diledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co