İyi Parti Seçime Hazır

İyi Parti Seçime Hazır

 

KAHRAMANMARAŞ/ İyi Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Faruk Atlı, Onikişubat İlçe Başkanı Devlet Ağdur, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Neslihan Koca Nergiz ile birlikte gazetemize bir ziyaret yaparak, “İyi parti teşkilatlanmasını tamamladı ve seçime hazır” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesine bir nezaket ziyaretinde bulunan iyi parti il ve ilçe yönetimi günümüzü kutladı.

Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan, Kahramanmaraş Gazetesi Genel Koordinatörü Niyazi Kara ve gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden İl Başkanı Faruk Atlı: “ Kurucu il başkanlığı görevi bize verildikten sonra biz hızla il ve ilçe teşkilatlarımızı kurduk, resmi evraklarımızı ilgili makamlara verdik, 3 ay içinde kongreye giderek seçilmiş başkanlar olarak görevimize devam edeceğiz, dünden başlayarak resmi üye kayıtına da başladık ve Kahramanmaraş olarak seçime hazırız” diyerek gündemi değerlendirdi.

İyi Parti Seçime Katılacak

Gündemde olan soruyu siz sormadan ben söyleyeyim: İyi parti bugün seçim olsa katılacak durumda. İyi Parti olarak biz seçime hazırız. Olası erken seçim veya normal sürede olan seçime hazırız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co