İstişare toplantıları devam ediyor

İstişare toplantıları devam ediyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nın üçüncüsü Dulkadiroğlu İlçesi Mahalle muhtarları ile gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Pınarbaşı Çınarkasrı Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Celalettin Güvenç, Mehmet Uğur Dilipak ve İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Yasemin Ayranpınar, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Bilal Oruç Debgici, Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz ile Dulkadiroğlu İlçesi mahalle muhtarları katıldı.

Yerel Buluşmalar İstişare Toplantısı’nda ilk önce Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetler slayt eşliğinde anlatıldı.

istişare toplantısı (7)

Daha sonra bir konuşma yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, muhtarların kendilerinin mesai arkadaşları olduklarını gördüklerini ifade ederek: “Muhtarlarımızı mesai arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Mahallelerimizdeki sıkıntılardan muhtarlarımız aracılığıyla haberdar oluyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak güzel ve büyük hizmetler yapıyorsak bu başarıda muhtarlarımızın da payı büyüktür. Sizler mahallelerinizde bizim gözümüz, kulağımızsınız. Bizim göremediklerimizi, duyamadıklarımızı sizler vasıtasıyla öğreniyoruz ve bu doğrultuda da hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bundan dolayı tüm muhtar arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Daha yaşanılabilir bir Kahramanmaraş için gece gündüz demeden hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bu konuda sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizle, siz muhtarlarımızla omuz omuza vererek bu şehrin sorunlarını birlikte aşmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co