Işıklı Tosun Baba Farkı

Işıklı Tosun Baba Farkı

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı namı diğer Işıklı Tosun Baba, “15 Temmuz Demokrasi Nöbetinde” ışık saçarak geceye damgasını vurdu.

Ak Parti kurulduğu günden bugüne kadar Kahramanmaraş’ta ışıklı tosun baba olarak her kongre, toplantı ve genel başkan, bakan ziyaretlerinde ön plana çıkan ışıklı tosun baba “Mehmet Ağgurbüz” her zaman olduğu gibi yine kendini göstererek gündemi yakaladı.

tosunbaba2

Ankara da yapılan Ak Parti genel merkez kongresi, ilimizdeki yapılan tüm etkinliklerine katılan namı diğer: Işıklı Tosun Baba “Mehmet Ağgürbüz”

“Bu sevda bitmez, biz ona İstanbul Büyükşehir belediye başkanı iken aşık olduk, bu sevda bitmez diye afişlerini taşıdık, 15 yıldan beri ülkemizin idaresinde ve Allah ona uzun ömür versin biz reisimizle varız” dedi.

Reis öl derse ölürüz, gel derse geliriz, git derse gideriz, Başkomutanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İslam Alenimin lideri olarak bugün her günkünden daha fazla dünya Müslümanlarının ona ihtiyacı var.

Reis olmadan dünya Müslümanları rahat edemez, bu sebeple reisimiz emir verişe 2 ay bile nöbet tutarız, demokrasi için biz buradayız, darbeye karşıyız nöbet tutmaya devam diyoruz” diye konuştu.

tosun baba1

Bu yazı için bir yorum yazın

“Işıklı Tosun Baba Farkı” için bir cevap

  1. Metin dedi ki:

    Işıklı Tosun baba nın videolarında çok sempatik ve iyi bir insan olduğu ve özel hayatında hayır sever,merhametli ve iyi yürekli olduğunu çok iyi biliyoruz.
    Ama bir gerçek varki günümüz dünyasında o kadar yiyecek bulamayan insanları,bilhassa açlıktan ölen yavrucakları düşündükçe, Tosun amcanın davranışlarını hiç hoş bulmuyorum. Umut ediyorum bu hatalarının farkına varmasını ve olgun bir insana yakışır şekilde davranmasını Allahım dan duacıyım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co