ışıd bir piyondur

ışıd bir piyondur

IŞİD BİR PİYONDUR…

IŞİD Batının, haçlı zihniyetin elinde istediği yöne gidebilecek bir piyondur.

IŞİD piyonlarının Musul Başkonsolosluğumuza baskın düzenleyerek Başkonsolos da görevli 49 Personelimizin esir alınması ile başlayan diplomasi görüşmeleri en küçük ayrıntıya dikkat edilerek devam ediyor.

Muhalefet yine ateş püskürüyor. Tepelerine bin vatandaşlarımızı al gel Türkiye büyük Devlet gibi tahrik edici ifadeler kullanıyor. Doğru Türkiye büyük bir devlet ve gereğini de yapıyor.

Hükümet soğukkanlılığını koruyor. Korumakta zorunda IŞİD’ in vatandaşlarımıza bir zarar vereceğini sanmıyorum. IŞİD reklam peşinde Dünya’ya adını duyurmak istiyor ve istediği de oldu.

IŞİD şu anda korku iktidarı kurma peşinde acımasız katliamlar yapıyor. Irak’ta 1700 polis’i de hunharca kurşuna dizdi. Eline geçen her fırsatta katliam yapıyor. Katliamlarının artırarak yerini sağlamlaştırma çabasındadır. Vatandaşlarımızı elinde tutması da kendini garantiye almasıdır. Sünni aşiret liderlerinin baskısına rağmen vatandaşlarımızı elinde bir operasyona karşı koz olarak tutuyor.

Bunun için vatandaşlarımıza bir şey yapamaz. Başbakan Erdoğan itidalli davranmak zorunda, bunu da yapıyor. İnşallah vatandaşlarımızın burnu kanamadan kurtulacaklardır. Lübnan’daki pilotlarımızda soğukkanlı hareket etmemizden kurtulmadı mı? Başbakan Erdoğan’ında konuşmaları bu yönde “ soğukkanlı hareket ediyoruz vatandaşlarımıza bir zarar gelmesin istemiyoruz. Diplomatik yollarla gerekli çalışmaları yürütüyoruz.” Acele ederek pişman olunacak bir adım atılmaması gerekmektedir.

49 Başkonsolos personeli 31 şoför vatandaşımız var söz konusu olan 80 vatandaşımızın hayatı dikkatli adım atmak zorundayız. Karşımızda ne yapacağı belli olmayan eli kanlı bir terör örgütü var.

Bu olayların altında Batı’nın Türkiye’yi zayıf düşürme politikası yatmaktadır. 50 yıllık petrol antlaşması ile Ceyhan üzerinden Dünya’ya petrol aktarılması limanlar kapatılarak engel olundu.

IŞİD devreye sokuldu. Musul’da özellikle seçildi. IŞİD Batı’nın oyuncağıdır. İstedikleri yöne sevk ederler. Amaç Türkiye’nin komşularında korku salarak Erdoğan Liderliğinde ki Türkiye’ye gözdağı vermektir. Ayrıca bizi bir heyecana getirip oldubittiyle olayların içine çekmektir. Türkiye bu oyuna düşmeyecektir. Suriye’de birçok tahriklerle bu işi başaramadılar. Şimdi Irak’ta bunu yapıyorlar. Bur dada başarılı olamayacaklardır. Mevcut Hükümeti yıpratmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Amaç Türkiye’yi zayıf düşürmek Batı her zaman tüm entrikalarla sahnede olacaklardır. Bu oyunları bozmak için itidalli olmak zorundayız. Erdoğan’ın arkasında milyonların desteği ve duâ’sı var.

Dünya Müslümanlarının umudu Türkiye’dir. Batı Haçlı zihniyeti boş durmayacak. Ancak taşlar yerinden oynadı o taşları yerine koymada Türkiye söz sahibi olacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın.

Ey! Batı bırak o taşı elinden, o taşı Türkiye istediği yere koyacaktır. Ve taşlar yerli yerine oturacak adalet Türkiye’den yayılacak Dünya’ya bu böyle biline…

Muhabbetle…ı

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co