İsar Derneği ile işbirliği protokolü imzalandı

İsar Derneği ile işbirliği protokolü imzalandı

Sosyal belediyecilik alanında tüm Türkiye’de adından söz ettiren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Kahramanmaraş İsar Derneği arasında yardımlaşma, eğitim, sosyal, sportif gibi bir çok alanda işbirliği protokolü imzalandı.

   İmza töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, “Kahramanmaraş İsar Derneğinden gelen talep ile Büyükşehir Meclisinin de onayından geçen işbirliği protokolü amacında belirtildiği gibi Kahramanmaraş İsar Derneği ile fakr-u zaruret, cehalet, ihtilaflarla mücadele etmek üzere, yardımlaşma, eğitim, sosyal, sportif ve kültürel alanda ortak düzenlenecek olan faaliyetler, ortak hizmet projelerinin ve programların işbirliği esaslarını tespit etmek amacıyla işbirliği protokolü düzenledik. İşbirliğinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

  Kahramanmaraş İsar Derneği Başkanı Ali Şenel de konuşmasında, “İsar kelimesi, büyük fedakarlık, büyük cömertlik, diğerkamlık ve yokken verebilmeyi ihtiva eder. Kahramanmaraş İsar Derneği olarak Kahramanmaraş’ta gerçek manada zaruret içerisinde bulunan insanlara, insani yardım ulaştırmak niyetindeyiz. Ailelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Kahramanmaraş İsar Derneğinin hizmetlerini ulusal ve uluslararası boyuta taşımak gayretindeyiz. Şu aşamada samimi gayretle çalışan ekiplerle birlikte ve Büyükşehir Belediyesi ile imzaladığımız protokol ile de Kahramanmaraş’ın ilçelerine hizmet etmeyi amaçlıyoruz. İmzaladığımız protokolün hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

İşbirliği protokolü törenine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Hasan Balbaba, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Ayşe Taşkıran, Sosyal Hizmetler Şube Müdürü İbrahim Altun ile Kahramanmaraş İsar Derneği Başkanı Ali Şenel ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co