İş Yeri Temsilcilerine Sertifika

İş Yeri Temsilcilerine Sertifika

EĞİTİM BİR SEN Üniversite Şube Başkanı Hasan Furkan

İş Yeri Temsilcilerine Sertifika

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde faaliyet gösteren, MEMUR-SEN’e bağlı Eğitim Bir Sen 2 nolu şube iş yeri temsilcilerine yönelik seminer düzenledi. Katılanlara sertifika verdi.

eğitimbirsen (7)

Şube Başkanı Hasan Furkan açılış konuşması ile başlayan toplantı.

Eğitim-Bir-Sen Üniversitesi,  işyeri temsilcilerine 1. sendikal eğitimi  programı düzenledi Barıtçıoğlu Restaurant’ta yapılan 1. İşyeri Temsilcileri Eğitimi Toplantısının açılışında konuşan Şube Başkanı Doç. Dr. Hasan FURKAN, “Teşkilatımızı daha diri, daha canlı tutabilmek, alanda gücümüze güç katabilmek ve sesimizi daha gür bir şekilde çıkarabilmek için uçbeylerimiz olan işyeri temsilcilerimizle 1. İşyeri Temsilcileri Eğitimi Toplantısını gerçekleştiriyoruz. İşyeri temsilcilerimiz bizim alandaki gözümüz, kulağımızdır. Masada kazandıklarımızın sahada anlatılması gerekir. Bu görev uçbeylerimize düşüyor.  Aynı zamanda sizler, üye ile yönetim arasında iletişim noktasısınız. Sendikamızın eğitim, örgütlenme ve mücadelesindeki bakış açısı, işyerlerinde ne kadar hayat bulabilirse, işyeri temsilcileri tarafından ne kadar uygulanabilirse, hedefimize ulaşmamız o kadar kolay olur. İşyeri temsilcileri olarak sizler bizim için değerlisiniz. Sendikamız, işyeri temsilcilerinin gayreti, fedakârlığı ve enerjisiyle sahada daha da güç kazanır.”

Sendikal kazanımların da dile getirildiği toplantıda Şube Başkan Vekilleri Ali DAĞ ve Ömer TEPEBAŞILI ayrı ayrı sunum gerçekleştirdiler. İşyeri Temsilcilerinin de düşüncelerinin değerlendirilmesinin ardından sertifika programına geçildi. Toplantı sonunda Şube Başkanı Doç. Dr. Hasan FURKAN tarafından İşyeri Temsilcilerine sertifikaları verildi.

eğitimbirsen (5)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co