İnsanlık nereye koşuyor ?

İnsanlık nereye koşuyor ?

İNSANLIK NEREYE KOŞUYOR?

Yazar Hal Lindsey’in şu yazdıklarına ne diyelim: “Düşünün bir kere! En az 200 milyon Doğulu asker ve bir ondan fazlası da Batılı…

Yeniden Dirilmiş Roma İmparatorluğu (Batı Avrupa)! İsa Mesih, kendi şehri Kudüs’ü harap edenlere vuracak.

Daha sonra Megiddo veya Armagedon vadisinde toplanmış ordularla savaşacak. Kudüs’ten başlayarak akan kanın 200 mil uzunluğunda ve atların başı seviyesinde olacak olması kimseyi şaşırtmasın…

Bütün vadi savaş araçları, hayvanlar, insan gövdeleri ve kanla dolacak…

Bu inanılmaz gibi görünüyor. İnsanın havsalası almıyor, insanın insana yapacağı bu insanlık dışı fiilleri. Ancak, o gün Allah insanın doğasının kendisini bütünüyle dışa vurmasına izin verecek. Dünyanın bütün şehirleri, yani Londra, Paris, Tokyo, New York, Los Angeles ve Chicago yok olup, haritadan silinecek.”

Öyle bir savaş ki; “Yahudilerin üçte ikisi öldürülecek!..

Bu savaşta 9 milyon Yahudi ölecek… Yahudilerden sadece 144 bini sağ kalacak ve onlar da Hıristiyan olacak!”

(Dikkatli okuyalım, sanki adam!)

SAVAŞ MERKEZİ AKDENİZ!

Tel Aviv’in 55 mil kuzeyinde ve Akdeniz’den 15 mil kadar içerde bulunan Megiddo vadisinin “Armagedon” savaşının vuku bulacağı alan olduğuna katıksız inanan Clyd, şöyle diyor:

“Evet, 9 milyon Yahudi ölecek… Akan kan, 200 mil boyunca atların başlıkları seviyesine ulaşacak!.. Allah, bunu Yahudilere yapacak!.. Çünkü Allah, onların arınmasını istiyor!” İşte 3. Dünya Savaşını isteyenler, inanışı bu.

Doğrusu; “Allah’ın en fazla peygamber gönderdiği bir kavim” olmakla övünen “Yahudiler”in de bu inançta olması, pek şaşırtmadı beni!

Onlar; peygamberlerin “sapıklıkları uyarmak” için gönderildiğine değil de, kendilerinin “seçilmiş bir kavim” olduğuna inanıyorlarsa, söylenecek pek bir şey olmasa gerek!..

Dünya felâkete gidecek!..

Yahudiler ve Hıristiyanlar; Şam toprakları büyük bir savaşın sancısını taşıyorlar.  Allah’u alim doğum çok yakın. Ve merkez ise  Akdeniz’de!..

İşte bu da belli!.. (Kaynak: Hasan Karakaya; Tanrı’nın Elini Kıyamet’e zorluyor”lar!.. 3-dunya-savasina-dogru-armagedonla-mi-leviathanla-mi-13004.html 10 Aralık 2015http://www.yeniakit.com.tr)

Daha öncede yazdım. Yahudiler, Kudüste Süleyman Mabedini yeniden yapacaklarına, kutsal levhalarını buraya taşıyacaklarına ve sonrasında tüm Yahudilerin israilde toplandıktan sonra Mesih’

İn geleceğine, Fırat Dicle arasında Büyük İsrail kurulacağına ….

Konu uzun inanıyor ve Siyonizm bütün çabasına bu inanış üzerine kurguluyor…

SURİYE’DEKİ SAVAŞ BAŞLANGIÇ MI?

Günümüze gelelim, üst aklın projeleri etkili de oluyor. Savaş Atlantik cephesi ile Asya cepheleri arasında oluyor…

Bu savaş dünya savaşına dönüşmek üzere.  Gerçekten güçler çatışmasının merkezi haline geldi, harita taslakları çiziliyor,   küresel iktidar paylaşımının en sıcak, en sancılı cephesi haline gelmiş durumda.

Geçen her gün, geri dönüşü biraz daha zorlaştırmakta, çatışmayı daha da bölgeselleştirmekte, hatta küreselleştirmektedir. Türkiye her şeyi yakından takip ediyor ve hesapları bozmak üzere. Bölgemizde küçük devletçikler kurdurulup, sonra bunlar Siyonizm hesabı dâhilinde birleştirilecek…

Tabi bu kulun hesabı, Rabbim iyilerin mücadelesi ile oyunları bozacak, kendi projesini Külli İrade sahibi olarak sahneleyecektir. O(cc) oyun kuranların en büyüğüdür.

Görelim Mevla’m neyler, neylerse güzel eyler. Ancak bize düşen çabalamak ve kardeşliğimizi, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirmektir.

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co