İNSAF EDİN

İNSAF EDİN

Sosyal medyada herkes ağzına geleni söylüyor. Kimi devlet İŞŞİD i destekledi diyor. Kimi pkk yı şımarttı diyor. Kimi Cumhurbaşkanına hakaret ediyor.Kimi saray yapıldığı için hükümete saldırıyor. Kimi çözüm sürecine karşı geliyor. Vs.Türkiyeyi iç de ve dışta küçük düşürmek için algılar oluşturuyor. Yani yalanlar uyduruyor.

Kimi İngiliz Gazetelerinin ağzı ile Türkiye Cumhurbaşkanını  hırsızlıkla suçluyor. Kimi terörü ben olsam bitirirdim diyor. Kimi halen analar ağlasın diyor. Kimi iç savaş çıksın istiyor. İhanetin bini bir para. Apık sapık insanlar . Kalkınan ve büyüyen ülkenin önünü kesmek için hainler iş birliği yapıyor. Sağı solu yok. Bütün düşmanlıklar Ak partiye.

Kardeşim 7 Haziran seçimlerinde  herkes Ak partiye ağzına ne geldi ise söyledi. Kimi bu ülkeden kaçacaklar dedi. Kimi  yargılanacaklar dedi. Kimi emekliye iki maaş sözü verdi. Kimi asgari ücreti 1500 yapacağım dedi. Dedi.dedi…Ağızlarına ne geldi ise söylediler.

Kimse Ak parti zamanında Türkiye nüfusunun   dörtte birinin  arabası olduğunu söylemedi. Kimse bu hükümet döneminde  üç yıl terörden şehit vermedik demedi. Kimse Marmaray dan söz etmedi. Kimse  bölünmüş yolların yapıldığından söz etmedi. Kimse 3. Hava limanından bahsetmedi. Kimse  3. Köprüden bahsetmedi. Kimse  sağlık daki reformdan bahsetmedi. Kimse IMF borçlarının bu hükümet zamanında sıfırlandığını söylemedi. En önemlisi Başbakanın,Türkiye Cumhuriyetinin   yıllarca kanını sömüren ABD destekli  İsrail devletinin devlet başkanına siz iyi adam öldürürsünüz dediğinden bahsetmedi. Kimse,İhracatın yükseldiğini,dünyanın her tarafına uçak seferleri düzenlendiğini, Türkiye’nin bütün şehirlerine hava alanı ve üniversite açtığından bahsetmedi.Cumhurbaşkanın halk oylaması ile seçildiğini  görmek istemedi.

Kısaca , 13 yıldan beri iktidarda duran Ak partinin hiçbir icraatından kimse bahsetmedi.

Suriye de katliama uğrayan insanların Türkiyeye  alınmasını  muhalefetten kimse kabul etmiyor . IŞID,PKK operasyonları sizde  bir şey uyandır dı mı ey muhalefet? Yalanınızın biri ve en önemlisi ortaya çıktı mı ? Hadi bu hükümet IŞID e destek veriyordu.? Bazı muhalefet edenler de ,PKK ve IŞID operasyonları için yorum yapıyor. Türkiyeyi  taputluklara çevirmiş hükümet. Yazık yazık sana. Hani çözüm sürecine karşı geliyordun.

Bu milletle oynama ey muhalefet. Bir behren varsa göster.  Ak partiye seçimlerden önce demediğiniz kalmadı. O zaman üçünüz bir araya gelin hükümet olun.

Yada etrafınızda ki insanlara yalan söylediğinizi açıklayın. İnsanlara  algı pompalamaktan vaz geçin.

İnsaf edin.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co