ING Bank’lılar Kahramanmaraşlı çocuklar için koştu

ING Bank’lılar Kahramanmaraşlı çocuklar için koştu

Yaklaşık 500 ING Bank çalışanı, geçtiğimiz yıl yarattıkları kaynakla temelleri oluşturulan Kahramanmaraş’taki Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla İstanbul Maratonu’nda koştu. ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay’ın önderliğindeki ekip “turuncu ruhumuzla koşuyoruz” sloganıyla katıldıkları maratonda, UNICEF Türkiye işbirliğinde hayat verecekleri Merkez’e destek oldu.

ING Bank Genel Müdürü Pınar Abay ve ING Bank çalışanları, 16 Kasım 2014 Pazar günü bu yıl 36’ıncısıdüzenlenen İstanbul Maratonu’nda, UNICEF Türkiye işbirliği ile hayat verilecek olan Kahramanmaraş’taki Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ne destek için koştu.

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen İstanbul Maratonu’na da katılan ING Bank çalışanları Kahramanmaraş’ta bir Okul Öncesi Eğitim Merkezi açılması hedefiyle koşmuştu. Katılımcıların ve ING Bank’ın katkılarıyla oluşturulan kaynak sayesinde yakın zamanda hayata geçirilecek olan Merkez için ING Banklılar bu yıl maratona tekrar katıldı ve Merkezin şartlarının daha da geliştirilmesi amacıyla bir farkındalık ve yardım kampanyası düzenledi.

Maratonda koşarken aynı zamanda projeye destek çağrısında bulunan ING Bank çalışanları merkezin imkânlarının artırılmasına katkı sağladı. ING Grubu’nun da çalışanların topladığı toplam tutarla aynı oranda katkıda bulunmasıyla projeye sağlanacak destek ikiye katlanacak.

Merkez’de 4-5 yaş aralığındaki çocuklar gündüz bakımı ve okul öncesi eğitim hizmetlerine kavuşacak; anneler ise çocuk gelişimi eğitimlerinin yanı sıra kendileri için meslek eğitimi programlarına katılabilecekler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co