ING Bank üst yönetiminden KSÜ’ye çıkarma

ING Bank üst yönetiminden KSÜ’ye çıkarma

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) ile ING Bank yönetimi arasında 2013 yılında imzalanan protokol gereğince ING Bank, KSÜ’ nün Semen Ayşe Konferans Salonunda kariyer günü gerçekleştirdi. Kariyer gününe sekiz kişilik üst yönetim ekibi ile gelerek adeta çıkarma yaptı.

ıngG1

Merkezini Anadolu’ya taşımak isteyen bunun başlangıcını da Kahramanmaraş Organize Sanayi Bölgesinde Çağrı Merkezi kurarak başlatan ING Bank, geçtiğimiz yıl KSÜ Rektörlüğü ile bir protokol imzalayarak Çağrı Merkezinde çalışacak olan personellerde önceliğin KSÜ’den mezun olanlara verileceğini duyurmuştu. Yapılan bu protokol bağlamında KSÜ Semen Ayşe Konferans Salonunda yapılan ‘Kariyer Günleri’ programına iki Genel Müdür Yardımcısı olmak üzere 8 kişilik üst yönetim ekibinin katılması ise takdir ile karşılandı.

ıngG3

‘ING Bank Kariyer Günleri’ ne katılan ING Bank Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik ve Görkem Köseoğlu, İnsan Kaynakları Gurup Müdürü Esra Özyücel, İnsan Kaynakları Müdürleri Melda Yıldız, Kaan Sak, Kahramanmaraş Operasyon Gurup Müdürü Ertuğrul Kaytan, İletişim Teknolojileri Gurup Müdürü Bahadır Şamlı, Çağrı Merkezi Gurup Müdürü Mehmet Akgün ve Operasyon Direktörü Ece Seçkin’den oluşan gurup Konferans Salonunu dolduran KSÜ’lü öğrencilere birer konuşma yaparak, öğrenciler tarafından sorulan soruları cevapladılar.

ıngG1

 

ING Bank tarafından Kahramanmaraş’a yapılan ve yapılacak olan yatırımlardan bahseden yönetim ayrıca çağrı merkezine adım atarak nasıl kariyer yapılabileceği konusunda bilgiler verdiler. İş Başvurularını alan ve bundan sonra başvurmak isteyenlerin bankanın web sitesinden başvuru yapabileceklerini söyleyen yönetim öğleden sonra ise İşletme, iktisat, fakülteleri ile Bankacılık Yüksekokulundan yaklaşık 50 kişilik bir öğrenci gurubu ile çağrı merkezine geçtiler, burada öğrencileri guruplara ayırarak eğlenceli bir yarışma yaptıran yönetim, yarışmada dereceye giren KSÜ’lü öğrenciler; Cennet Günindi, Esra Kırmacı, Özge Dağlı, Leyla Altıner, Aşkın Çapan, Dorukhan Berktaş, Mustafa Kodak, Erol Sağır’la önümüzdeki günlerde İstanbul’da ağırlamak için sözleştiler.

ıngG

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co