İnci, muhtarlarla huzur toplantısında

İnci, muhtarlarla huzur toplantısında

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Dulkadiroğlu Mahalle Muhtarları ile Doğukent Mahalle Muhtarlığı bahçesinde huzur toplantısı düzenledi.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Müdür Yardımcısı İsmail Polat ve Şube Müdürlerinin katılımıyla geçtiğimiz Cuma günü Doğukent Mahalle Muhtarlığı bahçesinde Dulkadiroğlu Mahalle Muhtarları ile polis-halk ilişkilerini en üst seviyeye çıkarmak, iletişimi geliştirmek, halkımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla kahvaltılı sorumluluk alanı huzur toplantısı düzenlendi.

Toplantıda mahalle muhtarları, mahalleleri ile ilgili görüş ve taleplerini dile getirdiler. İl Emniyet Müdür Doğan İnci, mahalle muhtarlarının demokrasinin ilk ve en önemli ayağı olduğunu, birlikte çalışılırsa sorunların daha rahat ve kalıcı çözülebileceğini, düzenlenen bu toplantılardan sonra önümüzdeki süreçte tüm mahalle muhtarları ile huzur toplantılarının devam edeceğin belirtti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co