İlkokul birinci sınıf öğrencilerine Sanko Park’tan sürpriz

İlkokul birinci sınıf öğrencilerine Sanko Park’tan sürpriz

Alışverişin ve eğlencenin doğru adresi Sanko Park,“tüm öğrencilere okul çantası”  kampanyasının yanı sıra, ilkokula yeni başlayan çocukları da unutmadı.

Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, minik eller büyürken ailelerin özlemi olan en büyük ayrıntının bu güzel anın hafızada canlı tutularak uzun yıllar gurur, sevinç, heyecan ve mutlulukla hatırlanması olduğunu söyledi.

Bu anlayışla yarın Sanko Park’ta hem ilkokula başlayan birinci sınıf öğrencilerinin motivasyonunu artırmak hem de  kalem tutacak ve geleceği inşa edecek minik ellerin ailelerine hatıra kalması için etkinlik düzenlediklerini belirten Büyükaksu, “Miniklerin kalem tutan elinin kalıbı çıkarılarak armağan edilecek” dedi.

Büyükaksu, 4 Ekim Pazar günü saat 14.00’te düzenlenecek etkinliğe, ilkokul birinci sınıfa başlayan tüm öğrencileri ve ailelerini beklediklerini kaydetti.

GAZİANTEP’İN ALIŞVERİŞ MERKEZİ: SANKO PARK

Gaziantep’te 17 Nisan 2009’da hizmete giren ve bölgenin “yaşam alanı” haline gelen Sanko Park, zengin marka karmasıyla kaliteyi arayan ziyaretçilerini ferah bir ortamda buluşturuyor.

“Gaziantep’in alışveriş merkezi” olan Sanko Park, kent  merkezinde, 140 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 520  metrekarekiralanabilir  alanda hizmet sunuyor. Sanko Park’ın marka karmasında H&M, Mars Athletic Club (MAC), Oxxo,YKM, Fabrika, Network, Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, BeymenClub, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, MotherCare, Mango, Koton, Flo, B&G Store ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

Sanko Park, sinemaseverleri Avşar Sinemaları’nın 1.144 kişilik 10 salonunda ağırlıyor. Gaziantep’te en büyük oyun alanına sahip olan Play Park 4.270 m² ile Sanko Park’ta çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Gaziantep’in “tam kalbinde” bulunan Sanko Park’a, bu avantajı nedeniyle kentin her semtinden çok kolay ulaşılabiliyor. Sanko Park Alışveriş Merkezi, haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co