İlk yüze gir sıfır aracı al

İlk yüze gir sıfır aracı al

İlk yüze gir sıfır aracı al

Zirve Üniversitesi LYS’de İlk Yüze Girene Sıfır Kilometre Otomobil Veriyor

Zirve Üniversitesi, Lisans Yerleştirme Sınavında (LYS) Türkiye genelinde ilk yüze girip Zirve Üniversitesi’ni tercih eden öğrencilere her yıl olduğu gibi sıfır kilometre otomobilveriyor.

Kurulduğu günden bu yana gelişmeye ve öğrencilerinin başarısını desteklemeyedevam eden Zirve Üniversitesi bu yıl da yeni öğrencilerinin heyecanını yaşıyor.  Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “Zirve Üniversitesi olarak başarılı olan her öğrenciyi ödüllendirmeye devam ediyoruz. Zirve Üniversitesi olarak burs değil maaş gibi bir destek veriyoruz. Üniversitemize yerleşen ve kayıt yaptıran Türkiye Genelinde ilk 100’e giren öğrencilere ( Y-Dil 1 puanı hariç) 3.500 TL burs ve sıfır kilometreotomobil veriyoruz..LYS sınavında ilk yüze girip hayallerini Zirve’ye taşıyan öğrencilerimize otomobil veriyoruz.Gönlümüz daha fazla öğrencimizin hayallerini Zirve’ye taşıyarak daha fazla otomobili alması. Ülkemizin en önemli yatırımı insan sermayesine olan yatırımdır. Geleceğimizin teminatı olan bu  gençlere yatırım yaptığımız takdirde gelişmiş en iyi on ülke arasında yerimizi  alacağımıza eminim. Bu nedenleöğrencilerimiz ödüllerin her zaman en iyisini hak ediyor” dedi.

Kısa, “Ayrıca Türkiye genelinde ilk 5000’e giren ve üniversitemizi tercih eden öğrencilerimize başta başarı bursu olmak üzere, sanat ve spor dallarında da geniş yelpazede gençlerimizi destekliyoruz. Burslarımızın hepsi karşılıksız ve öğrenim hayatları boyunca kesilmiyor. Çok geniş yelpazede burs seçeneklerimiz var. Sadece başarı odaklı değil, Sanat,Kültür ve Spor alanında da üniversitemizi temsil eden sporcularımıza burs imkanı sağlıyoruz. Bu yıl üniversitemizi tercih edecek öğrencilerimizin yüzde yetmişi değişen oranlarda burslu yerleşecek.” şeklinde konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co