İhtiyaç Akademi’nin Tekrar Kampına yoğun ilgi

İhtiyaç Akademi’nin Tekrar Kampına yoğun ilgi

İhtiyaç Akademi bu yılda Tekrar kampı yaparak KPSS Genel Tekrar Programı, KPSS lisans ve önlisans öğrencileri tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Programa İl ve İl dışı birçok öğrenci katıldı.

Alanında uzman öğretmenlerle yapılan İhtiyaç Akademi Genel Tekrar Programı 16 Nisan Cumartesi günü saat 08.00’de Beşeri Coğrafya, takibinde Mehmet Buldum ve ekibiyle canlı müzik performansı sergilendi. 13.30’da Osmanlı Tarihi konu tekrarlarıyla program devam etti. Programın sonunda yapılan çekilişlerde bir kişiye tablet, beş kişiye sinema bileti ve çeşitli hediyeler öğrencilere verildi.

17 Nisan Pazar günü saat 08.00’de İnkılap Tarihi ile başlayan program, öğle arası yapılan şarkı yarışmasıyla devam etti. Bu yarışmanın sonucunda birinci olan Rabia Aksuya çeyrek altın hediye edildi. Program 13.30’da Fiziki Coğrafya genel tekrarıyla devam etti ve gün sonunda çekilişlerle tablet, sinema bileti ve çeşitli hediyeler verildi.

İhtiyaç Akademi  yine (4)

Kampın son günü olan 18 Nisan pazartesi günü sabah Anayasa öğleden sonra ise Eğitim Bilimleri’yle devam etti. Günün sonunda akşam 08.00’e kadar öğrencilerin yorgunluğunu stresini azaltmak için moral ve isteklendirme arttırmak adına düzenlediği müzik saz ve sıla programıyla öğrencilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Günün sonunda yapılan çekiliş ile 2 kişiyi Antalya ya bir haftalığına 5 yıldızlı otele tatile gönderdi.

İhtiyaç Akademi KPSS Genel Tekrar Programı’nda her branş öğretmenimizin yaptığı çalışmalar slayt sunumları kısa videolar konu tekrarları göz doldururken öğretmenlerimizin kendi alanlarıyla ilgili özel sorularına da yer verip öğrencilerin aktif katılımını sağlaması programın verimini daha da arttırdı.    İhtiyaç Akademi KPSS Kursu gelenekselleştirdiği bu çalışmalarla yine 1. sırada yerini aldı.

İhtiyaç Akademi KPSS Kursu, geleneksel hale getirdiği bu Genel Tekrar Programlarını Kahramanmaraşlı tüm öğrencilere ücretsiz yaptı. Herhangi bir kursa gitmeyip yıl boyunca kendi imkânlarıyla sınava hazırlanan öğrencilerin de katıldığı bu program onlar için son derece faydalı geçti.

Kahramanmaraş’ın KPSS deki en büyük kurumu olan İhtiyaç Akademi öğrencilerine 14-15 Mayıs’ta ÖSYM formatında üniversite kampüsünde gerçek sınav provası yapacağını duyurdu. Katılım için Kahramanmaraş ihtiyaç akademiye uğramalarını söyledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co