İhtiyaç Akademiden Aşure Etkinliği

İhtiyaç Akademiden Aşure Etkinliği

İhtiyaç Akademiden Aşure Etkinliği

KAHRAMANMARAŞ/ İhtiyaç Akademiden aşure  etkinliği düzenlendi. Kahramanmaraş Şeyhadil Caddesi üzerinde Eksen eksen kurs merkezi ve İhtiyaç Akademi olarak faaliyet gösteren özel eğitim kurumunda aşure şöleni vardı..

özel olarak yaptırdığı Aşure’yi ders arasında öğrencilere ve öğretmenlerine ikram ederek dostları ile dua etti.

İhtiyaç Akademiden Aşure Etkinliği

Kahramanmaraş’da Dulkadiroğlu ilçesi Şeyhadil caddesi üzerinde  faaliyet gösteren İhtiyaç?Akademi aşure ikramında bulundu.

Akademi yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler ile vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aşure gününde ağızlar tatlandı.

İhtiyaç Akademi’nin aşure etkinliği büyük ilgi gördü. Kahramanmaraş İhtiyaç Akademi ve Eksen Özel Kurs merkezi  Muharrem ayı nedeni ile aşure ikramında bulundu. Aşure gününe Akademinin ve özel kurs yöneticileri öğretmenler ve öğrenciler katıldı. KPSS’ye hazırlanan gençler kendilerine ikram edilen aşureyi çok beğendiklerini söylediler. İhtiyaç Akademi’de ikram edilen bin kişilik aşure yarım saat gibi kısa bir sürede tükendi.

Kurum Müdürü İsmail Orçan:” Allah nasip ederse her yıl muharrem ayında aşure yaparak öğrencilerimizle dostlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co