İhtiyaç akademi başarının mutluluğunu yaşıyor

İhtiyaç akademi başarının mutluluğunu yaşıyor

Kısa sürede adını geniş kitlelere duyuran ve başarısı ile konuşulan Kahramanmaraş İhtiyaç Akademi, 2015 KPSS’de dereceye öğrencilerini plaket ile ödüllendirdi. 

KPSS’de Kahramanmaraş’ın gururu olan İhtiyaç Akademi, azim ve kararlılıkla çıktığı eğitim maratonunda Kahramanmaraş’ta elde ettiği başarılarını bu yıl KPSS’de tescillemenin mutluluğunu yaşadı. Başarı yakalayan 64 öğrencisine plaket töreni düzenleyen İhtiyaç Akademi bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yıl da farklı projelerle yine başarılara imza atmayı hedefliyor.

İhtiyaç Akademi binasında düzenlenen törende, 04-12 Temmuz 2015 tarihleri arası yapılan KPSS sınav sonuçlarına göre Türkiye’de dereceye giren öğrencilerine plaket verdi.

İHTİYAÇ AKADEMİ KAHRAMANMARAŞ ŞUBESİ ŞAMPİYONLAR İÇİN TIKLA

Sınavda dereceye giren öğrencilerden Cansu Mazı, Sevgi Korkmaz, İbrahim Kabakçı, Taktire Vişne, Seda Gündeşli, Aynur Tuzlusu, Vildan Ceyhan, Hayriye Uzun, Yahya Nacar, Demet Paksoy, Senem Paksoy, Mehmet Ali Ecerkale, Fatma Şifa Öksüz, Gamze Uğurlu, Meltem Kandilcik, Neslihan Kaş isimli öğrenciler plaketlerini kurum yetkilileri ve öğretmenlerinden aldı.

Ayrıca dereceye girip de şehir dışında olduğu için katılamayan öğrencilere plaketlerinin sonra verileceği söylendi.

BAŞARININ MUTLULUĞUNU YAŞIYORLAR

İhtiyaç Akademi Müdürü Ayhan Peltek, başarıda öğrenci memnuniyetini ön planda tutarak öğrenci-rehberlik ve aile üçgeniyle yapılan diyalogların, çalışmaların başarının katlanmasında etkili olduğu düşüncesindeyim. Ayrıca bu denli büyük bir kitlesel başarının arkasında İhtiyaç Akademi’nin kurumsal yüzü ve alanında uzman öğretmen kadrosunun büyük payı var diyerek öğrencilere meslek hayatlarında başarılar temenni etti.

İhtiyaç Akademi Rehber Öğretmeni İsmail Orçan ise öğrencilerin bu uzun maratonda her zaman yanında olan ailelerine teşekkür ederek onlarında başarının bir parçası olduğunu belirtti.

2015 KPSS BAŞARI TABLOMUZ (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co