İHA’nın 15 Temmuz fotoğraf sergisine yoğun ilgi

İHA’nın 15 Temmuz fotoğraf sergisine yoğun ilgi

 

KAHRAMANMARAŞ– Kahramanmaraş’ta, 15 Temmuz hain darbe girişiminin hafızalardan silinmemesi ve Türk milletinin destansı direnişini konu alan İhlas Haber Ajansı (İHA) fotoğraf sergisi vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi işbirliği ile Trabzon Bulvarı valilik binası önünde açılan fotoğraf sergisini ziyaret eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek, Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci, Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aslan Deveboynu ve Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkan vekili Bekir Doğan, vatandaşlar İhlas Haber Ajansı’nı çalışmalarından dolayı takdir etti.

İha Sergisii (10)

İhlas Haber Ajansı muhabirlerinin çektiği resimler ilgi ile izlendi.

İHA 15 Temmuz fotoğraf sergisini ziyareti sırasında açıklama yapan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “İnşallah bu 15 Temmuz’un derinliğine bir sonraki nesle uzun yıllar organizasyonlar yapılacak ve bundan sonrada inşallah yapılacak. İşte bunlardan bir tanesi de İhlas Haber Ajansı’nın 15 Temmuz kalkışma gecesinde İstanbul’daki ve Ankara’daki yurdun çeşitli yerlerinde kalkışma esnasındaki fotoğraflar. Bunları şimdi bir inceleme fırsatı bulduk ve tekrar bir yıl öncesine gittik. Şuanda bizim hafızalarımız tekrar tazelendi, yani nerdeyse bir yıl önceki 15 Temmuz standartlarına geldi. Dolaysıyla bunu unutturmamamız lazım. Fotoğraf sergisini organize ettiği için de İhlas Haber Ajansına ve Dulkadiroğlu Belediyemize teşekkür ediyoruz. Umarım bu fotoğraflar hemşerilerimizin 15 Temmuz bilincini muhafaza etmelerini unutmamalarına vesile olur” diye konuştu.

DSCF8735

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek ise, “İHA haber ajansımız başta olmak üzere Batuhan bey Cumhurbaşkanımıza bağlanarak bu kalkışmanın önlenmesinde tekrar millet iradesinin egemen büyük bir fonksiyon üstlendi. Dolaysıyla böyle bir fonksiyon üstlenmesinden dolayı, millet iradesinin tekrar egemen olmasından dolayı İhlas Haber Ajansına çok teşekkür ederiz” dedi.

Fotoğraf sergisinde yer alan karelerini cep telefonlarınca görüntüleyen vatandaşlar ise, İhlas Haber Ajansı yöneticilerini ve çalışanlarını 15 Temmuz’da sergilediği dik duruşundan dolayı kutladı.

İha Sergisii (15)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co