İHANET KALKIŞMASININ SENE-İ DEVRİYESİ

İHANET KALKIŞMASININ SENE-İ DEVRİYESİ

İHANET KALKIŞMASININ SENE-İ DEVRİYESİ

15 Temmuz 2016 Türkiye Tarihinde böyle bir hainlik görmedi. Bu hain darbe teşebbüsünün sene-i devriyesi… İşte o kara gece akılları donduracak bir zulüm…

Ülkemizin huzuruna ve istikrarına kastedilmek istenmiş, insanımıza karşı acımasız bir şekilde tanklarla, savaş uçakları ve helikopterlerle kendi ülkesinin insanına düşmanca saldırılmıştır. Sonuç 249 Vatan evladının şehit olması, 2193 insanımızın Gazi olması ile neticelenen bir darbe girişimi, hain darbeciler emellerine nail olmadan Vatan sevdalısı yüreklerin topyekûn meydanları doldurması ile darbe teşebbüsü akamete uğratılarak darbeciler hayal kırıklığına uğratılmıştır.

15 Temmuz 2016 hafızalar da tek kelime ile Ülkenin uçurumdan döndüğü bir tarihtir.

15 Temmuz unutulmamalıdır. Tarih kitaplarında yerini almalı körpe beyinlere bu ihanet anlatılmalı,  kırk yıllık FETÖ terör örgütünün yapılanmasını bu aziz milletin bir gecede nasıl yerle yeksan ettiği hafızalara kazınmalıdır. Bu milleti hakir gören zihniyetler şaşırıp kaldı.

Türkiye’ye karşı oynanan oyunun baş aktörü ABD’dir. Darbe ABD nin kontrolünde FETÖ/PDY terör örgütü kullanılarak yapılmıştır. ABD ve AB Türkiye’nin kendi başına hareket etmesini istemiyor, diz çöktürmek, kendi istekleri doğrultusun da bir idare istiyorlar. Türkiye’ ye düşmanlıklarının tek sebebi Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır çünkü Erdoğan isteklerine göre hareket etmiyor. Cumhurbaşkanımızın dik duruşundan rahatsız oluyorlar. Varsın olsunlar. Bu necip millet vatanına da cumhuruna da sahip çıkmasını bilir. 15 Temmuz bunun en büyük ispatıdır.

İhanet kalkışmasının seney-i devriyesinde anma programları en ince noktasına kadar ele alınmalı, darbeci üst akılın, içerdeki maşalarının ve FETÖ uşaklarının bu sevdadan vazgeçmediği anlatılmalıdır. Uyanık, dikkatli olmak zorundayız.  15 Temmuz da birliğimizi dünyaya haykırmak için meydanlar tekrar dolacak. Provoke etmek isteyen olabilir her birey dikkatli olmalı en küçük şüphe uyandıracak durumlarda emniyet güçlerine bildirilmelidir.

Darbeleri meşru göstermek isteyen zihniyetler üst akılın uzaktan kumandalı robotu olmuştur. 27 Mayıs darbesini yıllarca bu millete “Anayasa ve Hürriyet” bayramı gibi empoze ettirilmek istenilmiştir. Halkın hür iradesi ile işbaşına gelen Başbakan ve Bakanlarını idam edeceksin, sonrada Anayasa ve Hürriyet kavramlarından bahsedeceksin bu nasıl aymazlık, adalete kör olan, haksızlığa dört gözle bakan “sözüm ona” kendini aydın sananların bu ülkeye demokrasi adına hiçbir faydası olmamıştır. Türkiye ne zaman bir atılım yapmak istese, her zaman darbeci mantık harekete geçmiş CHP’de darbelere destek vermiştir. Darbecilerde CHP’de 15 Temmuz da milletin yekvücut oluşu karşısında şaşırıp kalmıştır.

İşte aziz milletin tekrar uyanışını miladi 15 Temmuz’dur.

Türk’ün Dünyaya ve darbecilere “haddini bil” diye haykırdığı günün adı 15 Temmuz’dur.

Şair ’in ifadesiyle” yüzüstü çok süründün ayağa kalk Sakarya” nidasına kulak vermenin günü 15 Temmuz’dur.

Seni unutmayacağız, unutturmayacağız 15 Temmuz…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

“İHANET KALKIŞMASININ SENE-İ DEVRİYESİ” için bir cevap

  1. Doğan tapan dedi ki:

    Diline sağlık yine döktürmüşsün

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co