İdam istiyoruz

İdam istiyoruz

İdam istiyoruz

Halkımız Demokrasi Destanı yazdı. Başkomutan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise cep telefonu ile halkı sokaklara çağırması zafere giden yolu açtı.

Tabi FETÖ’cu hainlerin tamamına yakının yakalandı. Yunanistan’a kaçanlar iade edilecek, Bulgaristan’a kaçanların durumu belli değil.

161 Şehit verdik ki; Devletimiz Güneydoğu da bölücü örgütle savaşarak şehit olan kişilere vatan evlatlarına verilen hakkı bu 161 kahraman vatan evladına da tüm hakları vermelidir.

1440 yaralı vatan evladından sakat kalanlara ise Gazi Maaşı bağlanmalıdır.

15 Temmuz Demokrasi Bayramının Şehit ve Kahramanları unutulmamalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletini bir gecede 20 Milyar Dolar zarara sokan, 161 vatan evladını şehit eden, 1440 vatan evladını yaralayan, 100’lerce aracı tanklarla ezen, TBMM ve Cumhurbaşkanlığı köşkünü bombalayan hainler elbette ilk sorgularından sonra idam edilmelidir.

Helikopterden halka mermi yağdıran bu hainler, bir meydanda toplanarak aynı yolla idam edilmelidir ki o korkuyu yaşayarak ölsünler!

Halkımız TBMM’den idam kanunu çıkmazsa, Milletvekillerine hakkımızı helal etmeyiz, ilk seçimde de bunları en ağır şekilde cezalandırırız.

İdam Yasasını Cumhurbaşkanı onaylamazsa ona hakkımızı helal etmeyiz.

İdam yasası çıktığı halde bu vatan hainlerine idam cezası vermeyen hakimlere hakkımızı helal etmeyiz diyor ve herkes idam istiyor…

Darbe bitti Türkiye Cumhuriyeti halkı “Siyasi Parti” ayrımı yapmadan birbirine kenetlendi ve Darbeye hayır diyerek tankların önüne yatarak, 161 şehitle büyük bir zafer kazandı.

161 şehit 1440 yaralı ve sonunda kazanılan Demokrasi Destanı! 15 Temmuz Demokrasi Bayramınız kutlu olsun diyorum.

15 Temmuz 2016 Cuma günü akşama dönüyorum. Bağdan geldim, toz toprak içindeyim banyo yaptım yattım. Niyazi Kara telefon ile aradı: bana ne oluyor diye sordu? Bende kendine sordum ve uyuduğumu söyledim.

Kalkıp televizyonu açtım. TRT ki yayını görünce moralim eksi 40 derece oldu. Öldüm öldüm dirildim.

Olayları anlamaya çalıştım. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, cep telefonu ile A habere yaptığı konuşma ve sokaklara çıkan ülkemize sahip çıkın sözü üzerine ailemle birlikte Şekerdere’ye Ak Parti önüne kadar geldim. Sonra şehir içinde korna çalarak tur attım. Halkımız tankları ve askerleri etkisiz hale getirmesi ile bozulan moralim yerine gelmeye başladı. Cumhurbaşkanımızın havaalanı açıklaması ile bu iş bitti dedim.

Bu arada Türkiye genelinde olduğu gibi, Marketlere koşarak, Makarna ve su alan, Bankamatiklerden para çeken, bugüne kadar Suriyelileri istemiyoruz diyerek ülkemizden kaçmaya çalışan, araçlarına benzin alanları gördüm ve çok üzüldüm.

Suriyeliler “Gitsin diyordunuz?” peki sen nereye kaçacaksın?

Marketten aldığın makarna ve su bir depo benzinle nereye kadar gideceksin?

Aynaya bakan kendini görür derler ya: Suriyeliler gitsin diyenler ülkemizden kaçmak için marketlere ve bankamatiklere koştular, yazıklar olsun size, fırınların önünde ekmek kuyruğunu girdiler yazıklar olsun sizlere, sizleri kınıyorum.

161 vatan evladı: Demokrasi, iktidara sahip çıkmak için canını verdi. 1440 vatan evladı yaralandı hastaneler de yatıyor… Siz ise Makarna, su, benzin alarak ülkemizden kaçmaya çalışıyordunuz?

Benim kampanyam ise bugünden sonra;

“Makarnacı ve Benzin alarak ülkemizden kaçmaya çalışanları bu ülkede istemiyorum” onları şiddetle kınıyorum.

Herkes içindeki olanı söyler: Bunlarda içinde olanı söylermiş yazık…

81 ilde meydanlara çıkan, sabaha kadar camilerden ezan okuyan, Sela veren hocalarımıza, Demokrasi TBMM bombalar altında çalışan o Kahraman vekillerimize, kendini tankın önüne atarak tankları durduran o Kahramanlara, 161 Şehit ve 1440 yaralıya, canla başla çalışan Polis teşkilatımıza ve hainlerin emirlerine rağmen kışlasından çıkmayan Türk Silahlı kuvvetlerimizin mensuplarına teşekkür ediyorum.

Makarna, su almak için marketlere koşanlar koşsunlar.

Ekmek almak için fırınlara koşanlar koşsunlar.

Araçlarına yurt dışına kaçmak için benzin alan, bidon bidon yakıt alanlar aladursunlar.

Bu vatanın gerçek sahibi 78 Milyon burada canı ile malı ile vatanını savunmaya devam edecektir.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, “Kefenimizi boynumuza geçirdik geldik diyorlar ya bizde kefenimizi boynumuza geçirdik. İki geceden beri sabaha kadar Demokrasi nöbeti tutuyoruz.

Kahramanmaraşlı Demokrasi Bayramın kutlu olsun.

78 Milyon Demokrasi Bayramınız kutlu olsun.

İyi günler…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co