Huzurun Adresi Kuzuluk

Huzurun Adresi Kuzuluk

Huzurun Adresi Kuzuluk

Geçen yıl başlanan yenileme çalışması bizim blok olan 8 . blok ta da tamamen yapılmış ve bitmiş gerçekten beş yıldızlı otel gibi olmuş..

Manto lama yapılan İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri : iç yenilemeleri tamamlanması ile merdiven evine girileceğini de öğreniyoruz ki güzel gelişmeler var..!

Atalarımız söylemiş ya: “Bakarsan bağ olur bakmaz isen dağ olur ! “ bu bağlamda İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri dört başı mamur bir bağ olma yolunda hızla irerlerken emeği geçenlere teşekkür ediyorum..

Sevgili Okurlarım: Bugün hayata dair, yani benim hayatımdan bir damla aktarmak istiyorum.. çünkü huzurun adresi “İhlas Kuzuluk Kapılca Evlerindeyim” burada huzur var..!

Benimle birlikte Kuzulukta tatil yapmak istiyorsanız 11 Mart 25 Mart dönemi bir devre mülk almanızın tamda zamanı..

Çünkü burada bugün için bir devre bedavadan biraz daha ucuz !

Merhum Dr. Enver Ören ağabey: “ Kuzulukta bir devresi olan İstanbul dan bir daire alabilecektir- bir daireye eşit olacak” buyurmuştu..

17 Ağustos depremi, Anadolu da çok sayıda devre mülk yapılması, Türkiye Gazetesi büroları kanalı ile  Anadolu’ya satılan devrelerin sürekli satışa çıkarılması bir birini etkilemesi ile Kuzuluk Türkiye deki en güzel devre mülk olmasına rağmen fiyatlar hak ettiği yeri bulmadı.. Ancak ortaya devre mülk diye çıkanların yaptıkları yanlışlar sebebi ile İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri, bugün kıymeti bilinmeye başladı..

Ancak : benim gördüğüm, 2016 yılında yapılan devre mülkler dahil, kuzuluk Türkiye deki en iyi devre mülk olup, iç yenileme bittiğinde merdiven evi yapıldığında sanıyorum hak ettiği yere doğru gelecek.. Merhum Dr. Enver Ören ağabeyin söylemiş olduğu çizgiye doğru hızla koşacaktır.. çünkü burada huzur var !..

Kuzuluk denildiği zaman burada güzel dostlarımız arkadaşlarımız var ağabeylerimiz var..

İhlas Kuzuluk Camiinde ilk karşılaştığımız Osman Şap ağabey oldu..

Güzel sohbetlerinden istifa de ettik ve etmeye devam ediyoruz.. 25 Mart daha zaman var !..

Yunus Arvas ağabey ki: Kahramanmaraş’ın yeni bir numaralı üyesine isim koydu, kulağına ezan okudu, kamet getirdi..

Yiğitlerin harman olduğu yer: Göksun ilçemizin yiğit evladı Metin Gişi, 3. defa baba oldu.. Ahmet Eren’e uzun ömürler diliyoruz.. İnşallah bir ağabey, olur, ülkemize hayırlı hizmetler verir duası ile uzun ömürler diliyorum..

Metin kardeşimizin , sevincini birlikte paylaştık.. Kuzuluk’ta bir Maraşlı sayısını artırdık bu önemli bir gelişme..! Göksun’a selam olsun diyorum..

Sabah süt alıp, gelirken, Yunus Arvas ağabeyin kahvesini içip , nasibimizi alıp evin yolunu tutarken, öğleden sonra ise Mehmet Taştan ağabeyin çayını içme için gezi molası veriyoruz..

Rıfat ağabey : her zaman olduğu gibi maşallah delikanlı ondan söz etmeden geçemeyiz..

Osman Özen ağabey ve İhlas Kuzuluk Çalışanları ile bir safra etrafında bir araya gelince insan güzel ağabeyler arasında huzur buluyor..

Erdal Saatcioğlu, Mustafa Durkal, Galip ağabey , Hanefi Erkut, Süleyman Özyörük , başta olmak üzere bir çok dostla bir araya gelmenin güzelliğini yaşıyoruz. Komşularımız güzel insanlar..

İhlas Kuzuluk Kaplıca Evlerinde bir manevi hava var, huzur var, güzellik var burada kavga gürültü yok, dostluk ve kardeşlik var.. komşuluk var, bir tabak yemeği paylaşmak var !

Hangi kapıya varsan güler yüz ve bir demli çay söylerler..

Huzurun Adresi : İhlas Kuzuluk Kaplıca Evleri olup, manevi havasını yaşarken.. Pamuk gibi kuzu etini alıp, evinizde nefis yemekler yapa bilirsiniz !.. ocağın üzerindeki çayın tıkırtısını duya bilirsiniz ..

Ağalığınız tutarsa: Sitenin lokantasında her türlü yiyecek yemek var, fırın yemekleri var, fiyatlarda çok uygun ! ailenizle kendinizi burada ağırlaya bilirsiniz.. bir telefon ile evinize de getirte bilirsiniz..

Çevreyi gezeyim: değişiklik yapayım derseniz öylesine imkanlarda çok fazla olup, şifalı sudan uzak kalmamalınızı tavsiye etmem..

Bugün sözlerimi şöyle bir dua ile tamamlamak istiyorum: biz ailecek İhlas Kuzuluk Kaplıca evlerinde huzurun adresindeyiz ama , ülkemiz maalesef ki zor bir süreçten geçiyor..canlı bombalar, uçup giden canlar.. hep beraber dua edelim, şüpheli gördüklerimizi güvenlik güçlerine haber verelim..

Duamız:  “Allahım ülkemize göz diken hainleri ıslah eyle, gözlerini kör eyle, olmuyorlarsa eğer kahır sıfatınla onları kahreyle ki ülkemize zarar veremesinler,Allahım yeni şehit haberleri gelmesin ülkemize huzur gelsin Allahım !” amin..

İyi günler..

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co