Huzurevi Sakinleri Piazza’da bol kahkahalı bir gün geçirdi

Huzurevi Sakinleri Piazza’da bol kahkahalı bir gün geçirdi

Küçükten büyüğe tüm ziyaretçileri için birbirinden renkli etkinlikler sunan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, huzurevi sakinlerini de unutmadı. Piazza AVM, Kahramanmaraş Huzurevi’nin sakinlerini önce yemekte ardından da sinemada ağırladı. “Recep İvedik 5”i seyreden huzurevi sakinleri, Piazza’da bol bol kahkaha attıkları bir gün geçirdi.

Alışverişin yanı sıra sosyal yaşamın da merkezi olan Piazza AVM, Kahramanmaraş Huzurevi sakinlerini konuk ederek, eğlenceli bir gün yaşattı. Piazza tarafından ilgiyle karşılanan huzurevi sakinleri, AVM yönetiminin yemek ikramının ardından, Cinemaximum’un konforlu ortamında, film izleme keyfini yaşadı.

Vizyona girdiği ilk hafta sonu 1 milyon 890 bini aşkın kişi tarafından izlenerek, “Türk Sinema Tarihinin En İyi Açılış” yapan filmi unvanını kazanan “Recep İvedik 5”i izleyen huzurevi sakinleri, Piazza’da unutamayacakları bir gün geçirdi. Piazza’nın ev sahipliğinde gönüllerince eğlenen huzurevi sakinleri, konukseverliği için AVM yönetimine teşekkür ederek “Piazza, bize böylesine eğlenceli bir gün yaşattığı için çok teşekkür ederiz. Bütün gün gösterdikleri ilgi ile bolca moral depoladık” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co