HOLLANDE HADİ ORDAN!

HOLLANDE HADİ ORDAN!

Fransa Devlet Başkanı Hollande yine gerçek yüzünü gösterdi. 24 Nisan sözde Ermeni soykırımı iddialarının 100.yılında Türkiye’nin iyi niyet gösterip soykırımı tanıması gerektiğini belirterek yine tribünlere oynuyor…

Ey! Hollande senin bu asılsız iddialarına kargalar dahi güler. Hadi ordan! Yine saçmalama moduna mı girdin? Yahu Charlie Hebdo olaylarında ki; tavrından eser kalmamış.

Her yıl olduğu gibi Ermeni diasporası rahat durmuyor. Durmuyorsunuz da elinize ne geçiyor?  Koca bir hiç! Siz kanlı ellerinizi temizlemeye çalışıyorsunuz ey!  Fransa her yıl aynı nane;  karıştırmaya kurcalamaya ne meraklısınız. Türkiye ile cebelleşerek bir kavganın içerisin de kirli emellerinizi hain planlarınızın sürecini işletmek istiyorsunuz. Yemezler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başbakanlık döneminden beri her zaman şunu söylemiştir.” Samimiyseniz gelin bunları tarihçilere bırakalım bu konuda çalışsınlar.” Fransa bu çağrıya hiçbir zaman cevap vermemiştir. Veremez de bunu kendi de biliyor ki; tarihçilerin çalışması Osmanlı tokadı gibi suratlarına iner. Ermenilerin nasıl bir soy kırım yaptığı gün yüzüne çıkar. Bunu Dünya biliyor.

Osmanlı imparatorluğunun etnik azınlıklara verdiği imtiyazları hiçbir Ülke vermemiştir. Yerleşim, dolaşım ve her türlü ticaret haklarından serbestçe yararlanmışlardır. Ermeniler Osmanlı toprakların da her türlü çalışmayı rahatça yapmışlar, devletin üst kademelerinde dahi görev almışlardır.

Ermeniler ne yapmış? Rusya ve İngilizlerle beraber çalışmış Osmanlı imparatorluğunun yıkılması için ellerinden geleni yapmışlar. Ermenilerin işi gücü terör metoduyla beslenmektir.

1970 Yıllarda da Asala sahneye çıkmış 42 Türk diplomatını şehit etmiştir. Ermeniler ve hamileri her fırsatta Türkiye’yi güçsüzleştirme hesapları yaparlar.

Fransa da özellikle her yıl Ermeni soykırımı yalanı ile gençlerin zihninde canlı kalmasını sağlayarak Türkiye’ye karşı kin tohumları ekmektedirler.

Hollande Charlie Hebdo saldırısında “Müslümanlar mağdurdur.” Diye açıklama yapıyor.  Sonra da Ermeni soykırımı yalanı ile Türkiye’ den kabul edilmesini istiyor.

Hadi ordan!  Asıl siz Ermenilerin Türklere yaptığı soykırım ve vahşeti kabul edin…

Türkiye’de yaşayan Ermeniler ve diğer azınlıklar çok huzurlu olduğunu kendileri ifade ediyor.

Zulme ve soykırıma uğrayan biz olduğumuz halde sizin kadar sesimiz çıkmıyor. Sizin çığırtkanlığınız suçluluğunuzun yansıması olabilir mi? Elbette ki; suçluluğunuzun yansımasıdır…

Hollande Türklerin mayasın da hoş görü ve adalet vardır. Bunu sen hala anlamadın mı?

Eee anla artık…

Muhabbetle….

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co