Hizmetlerin kısa adı: Mahçiçek

Hizmetlerin kısa adı: Mahçiçek

Bugün akşam Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile Aksu televizyonunda birlikteyiz..

Çalışkan ve 7/24 hizmetlerin kısa adı olan : Onikişubat  Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek ile bugün akşam , 16 Nisan referandumu süreci., belediye hizmetler olmak üzere bir çok konuda enine boyuna konuşacağız..

Kahramanmaraş denildiği zaman : batıdaki parlayan yüzümüz Onikişubat ilçemiz , Onikişubat ilçemiz ve belediyemiz, onun çalışkan başkanı Hanefi Mahçiçek ile bu akşam enine boyuna masaya yatırarak konuşacağız..

Kahramanmaraş’ın dünyaya açılan penceresi Aksu televizyonunda : Gazeteci Ali Eskalen, Mehmet Taş, Ebru Sema Akkurt ile birlikte Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ile 16 Nisan Referandumuna doğru  , yapılan hizmetleri konuşacağız..

Marka isim, hizmetlerin kısa adı : MAHÇİÇEK ile dolu dolu bir gece geçireceksiniz..

Bugün yapılan yarış: hangi ilçe referandumda birinci çıkacak..? bunun yarışı ve yapılan hizmetlerin yarışı olup, Onikişubat Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek ile bunları konuşacağız..

Kahramanmaraş’ta kırsal da ki yeni mahallelerimize bilgi ve kültür evi yapan Hanefi Mahçiçek, kilit parke döşemesi, yeni yolların açılması , Parklar ve hizmet alanları ile hizmeti  ayağına hizmet götürmesi ile, Onikişubat da hizmetin kısa adı : Mahçiçek dedirtmiştir..

Metropol ilçemiz : Onikişubat ilçemizin merkezinde ki mahallelerinde yapılan hizmetlerden şöyle aklıma gelenleri yazıyorum..

Belediye hizmet binası

Asfalt Planeti

Kılavuzluk Parkı

Kanal boyu bisiklet ve yürüyüş yolu

Karamanlı Kapalı Pazar yeri

Şehit Haşim Yenigün Bilgi ve Kültür evi

Hürriyet Mahallesindeki Buz Pisti..

Piri reis kapalı Pazar yeri

Dunlupınar kapalı Pazar yeri

Mercimektepe kapalı Pazar yeri

Köyden mahalleye dönüşen mahallelerimize Parklar,  çocuk parkları ve oyun alanları

Bilgi Kültür Evleri , Toplu konut hizmetleri  Kilit parke ve asfalt hizmetleri

İlk etapta aklıma gelen hizmetleri olup, Onikişubat İlçemizde kısaca hizmetin kısa adı : MAHÇİÇEK olarak karşımıza çıkmaktadır..

Bir de şu mahkeme işleri olmasa !..

Türkiye de kamu ihalelerinde mahkemeler sadece Kahramanmaraş için vardır.. bizde her iş mahkeme ile başlar yıllarca sürer gider.. bu Maraş’ın kara kaderidir..

Hava Alanımız var Mahkemelik

Adana yolumuz var mahkemelik

Göksun yolumuz var mahkemelik,

Gaziantep yolumuz var mahkemelik

Köprülü kavşak ve alt üst geçit işlerimiz var mahkemelik

Tünellerimiz var mahkemelik.. yet timi ? yetmedi..

Onikişubat Belediye hizmet binamız var oda mahkemelik..

Mahkemelik dedikse sözümüz yanlış anlaşılmasın: Belediye ile işi yapan firma arasında mahkeme değil, Ankara da yapılan ihaleyi alan firma ile ikinci firma bir birini mahkemeye gererek Onikişubat belediye hizmet binasını inşaatını durduruyor..

Belediyenin parasının olmaması, veya işin yapılmaması söz konusu değil, konunun Onikişubat Belediyesi ile uzaktan yakından ilgisi yok, sadece bizim kara kaderimizin eseri olarak konu mahkemelik..

Bu mahkeme sebebi ile bir yıla yakın süre kayıbı oldu.. Ancak Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, eski başkan, eski vekil, eski devlet planlamacı ve işi bilen bir usta olarak bu bir yıllık kayıbı telafi edecek yolu bulacağına inanıyorum..

Hanefi başkan 7/24 çalışarak o bir yıllık gecikmeyi telafi ederek, o belediye hizmet binasında hiç olmazsa bir yıl oturur diye bekliyorum.. çünkü mahkeme bitti yeniden ilk işi alan firmaya verileceğini öğrenmiş bulunuyoruz..

Belediye Başkanımız Hanefi Mahçiçek de bu konularda değineceğine inanıyorum, gazeteci arkadaşlarımız soracak başkanımız açıklayacak.. güzel bir program olacak tüm dostları Aksu Televizyonuna davet ediyorum..

Akşam saat 20 30 da buluşmak dileği ile

İyi günler..

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co