Hizmet Borcumuz Var

Hizmet Borcumuz Var

Erdoğanyılmaz, “Kahramanmaraş’a hizmet borcumuz var”

KAHRAMANMARAŞ- Türkiye Teknik Üniversite mezunlarının hizmet verdiğini belirten Gazeteci Yazar- Hukukçu, İnşaat Mühendisi Serdar Erdoğanyılmaz,” Marmaraayı gördüm, mütiş bir proje bunun için aday adayı oldum” dedi.

Pazartesi günü öğle : Mado evinde bir basın toplantısı yapan Serdar Erdoğanyılmaz,” Ben içinizden biriyim, Allah dua ediyorum, aday adayı çok çıksın sizlerde bir ekmek parası kazanın bu vesile ile toplantıya gelen tüm arkadaşlarıma reklam veriyorum,” diyerek başladığı konuşmasında, Sayın  Basın Mensupları, değerli arkadaşlarım; “Hoş geldiniz” dedi.

Erdoğanyılmaz: “ Mado evindeki Milletvekili aday adaylığımı açıklayacağım bu toplantıya teşriflerinizle beni onurlandırdınız.

“Kahramanmaraş’a hizmet borcumuz var…”

Önce kendimi ve yaşadığımız şehirle bağlarımı anlatmak istiyorum.

Kahramanmaraş Devlet Hastanesi’nde doğdum ve bu şehrin sokaklarında büyüdüm.

Kahramanmaraş’ı adım adım yaşayarak öğrendim. Değerli şairimiz İnci OKUMUŞ hanımefendi Adım Adım Maraşşiiriyle bu duygularımızı dizelerine dökerek anlatıyor.Okudukça şehri yaşıyorsunuz.

Kahramanmaraşlı olmak  ayrıcalıktır.Kurtuluş savaşının ilk zaferi dedelerimiz tarafından kazanılmış olup bu ayrıcalığın sebebi onlardır. Kahramanlık unvanımız da onlar sayesinde kazanılmıştır. Şehitlerimizin kanları pahasına bizlere emanet ettikleri bu şehre hizmet borcumuz var. Suyunu içip havasını soluduğumuz bu şehri daha güzel günlere taşımak için birlik beraberlik içinde çalışmalıyız. Kahramanmaraş  için yapabileceğimiz başarılı hizmetler, şehitlerimize huzur verecektir,” dedi.

Serdar Erdoğanyılmaz: “ 12 Şubat Kurtuluş Bayramımızın kutlu olmasını dilerken şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

“Ben değil biz diyerek Kahramanmaraş için emek veriyoruz.”

Benim yaşam felsefem  Kahramanmaraş üzerine kurulmuştur. Bu şehir için ömrümüzü tüketiyoruz. Hep beraber  kamu hizmeti yapıyoruz. Mühendis ve Hukukçu kimliğimle, İstanbul veya Ankara yerine memleketimi tercih etmemin tek nedeni bu şehirle aramızdaki sihirli bağdır.

Beni hepiniz yakinen  tanıyorsunuz. Size kendimi anlatacak değilim. Bu şehir için neler yapabiliriz noktasında sizlerle birlikte çalışıyoruz.

Kahramanmaraş’ta kamuda uzun yıllar çalışmış olmamın yanı sıra, yaptığım iş gereği bu kentin neredeyse ayak basmadığım bir yeri kalmadı.Yatırımlarımızı ve  projelerini biliyor ve yakından takip ediyorum.Şehrimizin sorunlarını hep birlikte tartışıp çözüm yolları üretiyoruz. Mühendislik ve hukukçu alt yapımla teknik ve sosyal projeler üretip Kahramanmaraş’ı daha güzel günlere taşımak için “Ben değil Biz” diyerek  emek vererek çalışmak istiyorum.

“Komplo teorilerine rağmen, Türkiye adım adım büyüyor”

Türkiye, demokratik sisteme geçerken, önce rahmetli Adnan Menderes döneminde, sonrasında Rahmetli Turgut ÖZAL döneminde kabuğunu yırtmaya başladı. Son 12 yıldan bu yana da Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafında başlatılan büyük değişimle de lider ülkeler arasına girdik.

Komplo teorilerine rağmen, Türkiye adım adım büyüyor. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz müddetçe de büyümeye devam edeceğiz. Bu değişimi başlatan ve  özel hayranlık duyduğum Sayın R. Tayyip ERDOĞAN liderliğindeki ekipte, Binali YILDIRIM,Veysel EROĞLU,Taner YILDIZ ve Fatma ŞAHİN gibi İTÜ mezunları görev aldılar. Marmaray, Üçüncü Boğaz Köprüsü, Yeni İstanbul Havaalanı ve bir çok dünya çapında eseri ve sosyal projeleri bu ekip başardı ve başarıyor. İşte bu noktada  bir İTÜ mezunu İnşaat Mühendisi ve Hukukçu kimliğimle, bilgi  birikimimle  bu ekibe katılarak değişim  sürecine katkı sağlayabilmek için AK Parti saflarında milletvekili aday adayı olmaya karar verdim.

“Yeni Türkiye,Yeni Güç, Hedef 2023”

Ben de “Yeni Türkiye, Yeni Güç, Hedef 2023” sloganıyla, Kahramanmaraş ve ülkem için çalışabilmek amacıyla  Sayın Başbakanımız  Ahmet DAVUTOĞLU ve yol arkadaşlarına katılmak istiyorum. Yüce Allah nasip ederse inandığım bu yolda birlikte yürüyeceğiz.

Kahramanmaraş’ı ve Türkiye’yi 2023’e taşıyacak ekibe katılmak onurlu bir görevdir.Bu onura ulaşabilmek  için Ak Parti milletvekili aday adayı olarak yola çıkıyorum.

Kahramanmaraş AK Parti Teşkilat mensuplarının bu düşüncemi öğrendiklerindeki sıcak yaklaşımları da  beni teşvik etmiş olup, teşvikleri ve bundan sonraki yardımları için de şimdiden hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.Aday olamasam da Yeni Türkiye yolunda kendileriyle birlikteliğimiz devam edecektir.İnşallah hep beraber bu şehre daha fazla hizmet etmemiz nasip olur.

Milletvekili aday adaylığım ve sonrasında, siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın bana her türlü desteği vereceğine inanıyor, aday adaylığımın şehrim ve ülkem için hayırlı olmasını diliyorum.

Bu anlamlı ve onurlu günümde beni yalnız bırakmadığınız için hepinize  teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun,” dedi.

Basın toplantısı sonunda basın mensupları Serdar Erdoğanyılmaz ile alakalı görüşlerini bildiren birer konuşma yaptılar..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co