Hilmioğlu Eczanesi Açıldı

Hilmioğlu Eczanesi Açıldı

KAHRAMANMARAŞ- Onikişubat Stadyumu karşısına Megapark Hastanesi altına Ecz. Özkan Duymaz tarafından , “Hilmioğlu Eczanesi” açıldı.

Manifatura – konfeksiyoncu esnaflarından Hilmi Duymaz’ın eczacı oğlu Özkan Duymaz babasının ismini verdiği eczanesini düzenlenen törenle hizmette açtı.

Açılışa katılan eski siyasetçi, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Mehmet Sabancı açılışta yaptığı konuşmada: “ Duymaz ailesi ile 35 yıllık dostluğumuz var, bugün herkese dost da denilemez bir ortama geldiğimiz bugün Hilmi Duymaz, ailesi çocukları ve yakınları gerçek dost, gönül dostu..

SONY DSC

Geriye dönüp baktığımda “Eczane Hilmioğlu” ismini görüyorum. Bu beni çok mutlu etti, çok özür dileyerek söylüyorum, övünmek için değil, Bir camii yaptırdım Babamın adını verdim, herkes bana ağabey sen ismini niye vermedin diye sorduğunda benim çocuklarımda benim adıma yaptırsınlar demiştim.

Bugün burada şunu gördüm: Hilmioğlu Eczanesi, Babasının ismini Ezcaneye veren Özkan kardeşimizi tebrik ediyorum, Benim dava arkadaşım Hilmi Duymaz’ın ismini böyle görmek bizi mutlu etki,Allah tan diliyorum, Özkan kardeşimin çocukları da kendi ismini iş yerlerine veriler. Ektiğini biçer duası ile hayırlı olsun diyorum” dedi.

Ecz. Özkan Duymaz açılışa gelen misafirlere teşekkür ederken, Baba Hilmi Duymaz, “açılışa gelen dostlarına tek tek teşekkür etti. Oğlu Özkan Duymaz’ın ekmek kapısının açılmasına mutlu olduğunu dostları ile paylaştı.

Açılışa Diyanet Sen Başkanı Ekram Arslan, Eczacılar, Duymaz ailesinin dostları, eski siyasiler ve yakınları katıldı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co