Hem Becerikli Aile Otomobili, Hem Havalı SUV

Hem Becerikli Aile Otomobili, Hem Havalı SUV

Fiat’ın birbirinden güzel araçlarının test etmek ve Ekim ayına özel kampanyalarını öğrenmek için Fiat Kahramanmaraş Bayii Marfi Otomotiv’e gelin karlı çıkın.

Fiat Kahramanmaraş Bayii Marfi Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu, Fiat 500L ve Fiart Egea Sedan aracın özellikleri hakkında Gazetemize açıklamalarda bulundu.

Yenikomşu araçlar hakkında şunları belirtti; “Ferah iç hacmi ve kullanışlılığıyla ailelerin tercihi olan Fiat 500L; yenilenen tasarımı, güncellenen teknolojisi ve artan SUV karakteri ile Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni 500L, 1.4 litre benzinli, 1.3 ve 1.6 litre Multijet II dizel motorları ve 1.3 Multijet dizel motorda sunduğu otomatik şanzıman seçeneği ile Fiat showroom’larında yerini aldı. Şehirli ruhunu yansıtan Popstar ve SUV karakterini taşıyan CrossPlus versiyonları ile dikkat çeken Yeni 500L ayrıca 7 koltuklu, daha uzun karoserli Wagon versiyonu ile de geniş ailelere hitap ediyor.

fiat (2)

Fiat’ın dünya genelinde ilk olarak 2012 yılında tanıttığı ve küresel çapta 400 bin adedi aşan satış başarısına ulaşan 500L, orijinal 500’e özgü değerleri ile ikonik kimliğini korurken, 500 tarzını ve ruhunu bir aile otomobilinin ferahlığı ve fonksiyonelliği ile birleştirmesiyle dikkat çekiyor. Tasarımı ve teknolojik altyapısı yenilenen 500L, aynı zamanda SUV özellikleri artırılarak daha baskın bir karakter ve kimliğe sahip oldu” dedi.

ÖZGÜN TASARIM VE RENKLİ KARAKTER

Yenikomşu; “500 Ailesi’nin renkli ve eğlenceli ruhunu yansıtan yeni 500L ülkemizde, 10 farklı opak ve metalik renge ek olarak iki farklı tavan rengi seçeneği ile sunuluyor. 500severler parlak siyah ve beyaz tavan renk seçenekleri ile pek çok farklı renk kombinasyonu oluşturabilecekler. Bu renkler arasında yeni okyanus mavisi, bakır turuncusu, karamel kahve, bulut beyazı, fırtına sarısı, sonsuz siyah, duman grisi, mistik grisi, Toskana yeşili ve tutku kırmızısı gibi renkler yer alıyor” dedi.

Fiat 500 L

HER ZAMAN DOĞRU TERCİH: FIAT EGEA SEDAN’IN YENİ REKLAM FİLMİ YAYINDA!

Yenikomşu, Fiat Egea Sedan hakkında ise şu açıklamalarda bulundu; “Ezber bozan Egea Sedan’ın yeni donanım seviyesi Lounge Plus’un tanıtıldığı reklam filmi yayında. Apple CarPlay destekli 7 inç multimedia sistemi, geri görüş kamerası ve led sürüş farlarına sahip Egea Sedan, Marfi Otomotvi’deki  yerini alırken reklam filmi de kullanıcılarla buluştu. Apple CarPlay ile araç içi akıllı telefon kullanımını daha güvenli hale getiren Egea Sedan Lounge Plus her detayıyla zarif ama aynı zamanda güçlü bir sedan isteyenlerin tercihi olacak. Karartılmış arka camlarıyla dikkat geçen Lounge Plus donanım seviyesiyle de, Egea Sedan İtalyan stilinin yollardaki güçlü temsilcisi olmaya devam edecek” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co