Helalleşiyorum!

Helalleşiyorum!

Bir adam daha çıktı..

Ali Doğan: aday oldu, seçimi kaybetti, herkesle gurup gurup topladı helalleşti ve Kahramanmaraş’tan sevgi seli göz yaşı içinde ayrılarak İstanbul’a gitti.

Aradan geçti 13 yıl bir helalleşme daha vuku bulmak üzere : Dr. Yıldırım Ramazanoğlu gönderdiği mesajda Milletvekilliği için adayı adayı olmadığını açıklayarak,” Vedalaşıyorum, Helalleşiyorum,” ile duyurdu.

Dünkü yazımın son kısmında söylediğim gibi: Bugün Mustafa Poyraz ile alakalı yazıma devam edecektim, ancak Sayın Ramazanoğlu’ nun ahde vefa göstermesi, helallik dilemesi beni etkiledi..Koltuk belasına yapışmadığını göstermesi kadir şinaslıktır.. bunun için kendisini tebrik ediyorum..

Mustafa Poyraz : Milletvekili adayı olamaz, elimizde çok kabarık dosyası var onu uzun uzun yazmaya devam edeceğim..

Dr.Yıldırım Ramazanoğlu :

“VEDALAŞMIYORUM, HELALLEŞİYORUM.

07.06.2015 tarihi itibarıyla başlayacak olan 25. Dönem Milletvekilliği görevi için başvuru yapmadım. Bu yönündeki talebimi, üzerimde çok büyük emekleri olan parti büyüklerime bizzat ilettim ve onaylarını alarak helalleştim.Bugüne kadar, şahsıma verdikleri görev ve sorumluluklar, gösterdikleri güven, takdir ve teveccüh için, hem şahsım ve çalışma arkadaşlarım, hem de tüm Ramazanoğlu ailesi adına en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Çok değerli kardeşlerim,

AK PARTİ adına açıklanan yol haritamızdaki ortak amaçların ve belirlenen kilometre taşlarının tamamına ulaşılabilmesi için, hangi görevin ve hedefin kimin alanına girdiğine bakılmaksızın, tüm Milletvekillerimizle geceli gündüzlü çalıştık, çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Hizmetlerin bir neferi olmaya, coğrafyamızın her noktasında bulunmaya, teşkilatımızın vereceği tüm görevleri bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla yerine getirmeye, omuz omuza sizlerle birlikte, aynen devam edeceğim.Seçim döneminde de teşkilatımızla birlikte çalışacağım.

Kelimenin en geniş anlamıyla ve herkesi kucaklamak istediğim bir ifadeyle, AK PARTİ ailemizin görev yapmış ve yapmakta olan tüm değerli mensuplarına, bürokratlarımıza, gönüldaşlarımıza, işbirliği yaptığımız paydaşlarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, medya mensuplarımıza,tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum, hepsi birbirinden değerli tüm aday adaylarımızı içtenlikle kutluyorum, demokrasi şölenimize hoşgeldiniz diyorum ve çok değerli kamuoyumuzdan yaptıklarımızla yapamadıklarımızla birlikte helallik dileyerek saygılarımı sunuyorum.

Dr. Yıldırım RAMAZANOĞLU

AK PARTİ Kahramanmaraş Milletvekili “

Yukarda ki yazının noktasına virgülüne bile dokunmadım.. Sayın Vekilimiz Dr. Yıldırım Ramazanoğlu den geldiği gibi yayınlıyorum..

Ancak burada bir iki kelime: söylemek istiyorum:

Vekillik koltuğunuza yapışmadığınız için : Teşekkür ediyorum herkes sizin yaptığınızı yapa bilse Türkiye de bir çok mesele hal olur..

Ancak helalleşmek: Buraya geleceksiniz, Ak Parti teşkilatına bir yemek vereceksiniz, burada bir konuşma yaparak, veda edeceksiniz, Belediye başkanlarına, Meclis üyelerine , basın mensupları ile bir araya gelerek bunlara bir veda edeceksiniz..

İlçelerimizi gezerek onlarla bir araya gelip, onlara veda edeceksiniz..

7 Haziran 2015 gününe kadar siz Kahramanmaraş milletvekilisiniz, bu süreye kadar , yemekli toplantılarda , iş yeri ziyaretleri ve ferdi ziyaretlerle Kahramanmaraş halkı ile vedalaşarak gönüller yapmalısınız..

Ali Doğan’dan sonra ikinci kişi oldunuz, bundan dolayı tebrik ediyorum..

Aslında : Herkes bir dönem yapınca görevi başkasına bırakmak gerek ama bu koltuk ne kadar tatlı ki : yeniden yeniden aday adayı olanlara şaşıyorum..

Eskilerin çekilmesi ve yeni kişilerin vekillik koltuğuna oturması gerekir..

Herkes bir Yıldırım Ramazanoğlu olmalı, parti yönetimini zor durumda bırakmamak için bir dönem iki dönem vekillik yaptım, yeter diyerek kenara çekilmesini bilmesi gerekir..

Sayın Dr. Yıldırım Ramazanoğlu gönülden teşekkür ediyor Kahramanmaraş’a beklediğimizi iş yerimize beklediğimizi buradan iletiyorum..

Yarın Mustafa Poyraz ile görüşmek üzere diyorum..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co