“Hedefimiz 2019 da birinci parti olmak!”

“Hedefimiz 2019 da birinci parti olmak!”

MHP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar

“Hedefimiz 2019 da birinci parti olmak!”

 

KAHRAMANMARAŞ/ MHP Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçe başkanı Mustafa Akpınar, düzenlediği basın toplantısında, “ Hedefimiz 2019 seçimlerinde birinci parti olarak ilçemizden çıkmaktır,” dedi.

Sabah Kervanhan da basın toplantısı yapan MHP ilçe başkanı Mustafa Akpınar, 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Necip Fazıl Kültür Merkezinde genel merkez katılımı ile ilçe kongremizi yapacağız, ilk adaylığımı ben açıklıyorum, başka aday çıkar mı bilemiyorum.. ama Pazar günü de Afşin ilçe başkanlığı kongremizin yapılması ile Kahramanmaraş İlçeler kongresi bitmiş oluyor, genel merkezin belirleyeceği bir tarihde ise il kongremiz yapılacaktır,” dedi.

MHP içinde çıkarılmaya çalışılan hiziplere biz hiçbir zaman pirim vermeyerek liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında yer aldık ve almaya da davam ediyoruz, diyen Akpınar; “ Bizim bir tek hedefimiz var 2019 Mart içinde mahalli seçimlerinde Kasım ayında yapılacak olan Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Dulkadiroğlu ilçemizde birinci parti olmak, MHP’li belediye başkanları ile Kahramanmaraş’ı tanıştırmaktır..

SONY DSC

SONY DSC

2019 için hedefimiz bizim birinci parti olmak ve iktidara koşmaktır.

16 Nisan 2017 Pazar günün yapılan referandumda Sabah saat 05 00 da sandık başlarında görev aldık, sandıkların adliye teslimine kadar görev yerimizi bırakmadan, ilçe teşkilatımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız, Ülkü ocaklarımızla ilçemizde güçlü bir evet çıkması için çalıştık..

Kimsenin teşekkürüne ihtiyacımız yok, biz bunu ülkemizin kalkınması için yaptık, liderimizin emri olduğu için yaptı ve evet kampanyası için ev toplantıları esnaf ziyaretleri ve gençlik toplanıtları ile imkansızlık içinde yoğun bir çaba harcadık,”

Başkan Mustafa Akpınar :” 3 yıl geride kaldı ama biz arzu ettiğimiz hizmeti alamadık, dün evet için çalıştık ama doğruları söylemekten de geri duramayız..

Biz şehrimizin faydasına olan her projenin arkasındayız, Kahramanmaraş’ımıza ve ülkemize kim bir taş koyarsa, ona teşekkür ederiz sonuna kadar yanında oluruz, Kahramanmaraş için de Dulkadiroğlu ilçesi en az hizmet alan ilçemizdir.. ama evet oyunda ise birinci çıkan ilçemizdir. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve ekibinden daha aktif hizmet bekliyoruz,” diye konuştu.

29 Nisan 2017 Cumartesi günü Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresinde 380 delegemizi , partililerimiz, gönül taşlarımız NFK merkezine bekliyoruz,” dedi.,

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co