HEDEF TÜRKİYE…

HEDEF TÜRKİYE…

Türkiye’nin özellikle son 15 yıla yaklaşan bir dönemdeki dik duruş, bölgede ve dünyada kendini göstermesi, güçlü ülke imajıyla var olması dünyanın dikkatini çekerken kuşkusuz Türkiye düşmanlarının huzurunu kaçırdı. Bu huzursuzluklarını, huzursuzluk çıkarma planları yaparak harekete geçtiler.

Orta doğudaki petrol paylaşımının hesaplarını yapan ülkeler Türkiye’yi saf dışı etme çabasındalar. Ankara’daki patlamada bunun bir parçasıdır. Terör olayları ile Ülkemizi güçsüz, aciz duruma düşürmek isteyenler boş durmadı, durmayacakta…

Doğu ve güneydoğuda gücünü kaybeden, halktan destek göremeyen terör örgütleri şehirlerde ortama korku psikolojisini yaygınlaştırmak, halkın huzurunu bozmak için ellerinden geleni yapacaklar.

Türkiye bölgede istikrara kavuşan bir ülke, içerde de vesayet odaklarını etkisiz hale getirerek, iç dinamikleri harekete geçiren bir devlet…

Bu güç dostlardan çok ülke düşmanlarının ve içerdeki maşalarının dikkatini çekiyor, bu gücü eritmek ıraktaki kaosun içine almak istediler, başaramadılar. Suriye deki ateşin içine almak istediler bunda da başarılı olamadılar, içerde terör odakları ile temasta olarak ülkeyi karıştırmak istiyorlar…

Doğudaki Kürt kardeşlerimiz terörün gerçek yüzünü gördü. Terör bu bölgede desteğin azalması ve devletin gücü karşısında köşeye sıkıştı.  Küresel güçler Türkiye’ yi de Suriye gibi bir iç savaşın içine çekmek istediler,  Suriye de esed rejimi bitme noktasında iken, bir başka ülkeyi çağırarak kendi halkını öldüren, hastaneleri bombalattıran, acıma duygusunun zerresi olmayan, terör örgütleri ile her zaman beraber olan ve ülkesini harabeye çeviren esed bir kukla olmaktan kurtulamaz.

PYD YPG PKK Her zaman ortaklaşa çalıştılar. Maalesef bunların destekçisi siyaset adı altında HDP, işte bu HDP Türkiye büyük millet meclisinde teröre karşı tepki metnine dahi imza atmadılar, atmazlarda.

Öyleyse biz ülke menfaati içinde ne yapıyoruz? Ne yapmalıyız? Yapacağımız tek yürek olmak biz birliğimizi ne kadar sağlam temeller üzerine inşa edersek, kimsenin bizi yıkmaya ve içerdeki maşalarını yönlendirmeye gücü yetmeyecektir. Bu ülke, bu vatan bizim… Irak’tan Suriye’den ibret almayacak mıyız?  Allah-ü Teâlâ tüm mazlumların yardımcısı olsun. Kimsenin vatanında huzurunu bozmasın.  Millet düşmanları terör destekçileri sanmayın ki; ülkede kargaşa oluşturmak isteyenler emellerine ulaşma imkânı bulurlarsa “Rabbim korusun ”  bilin ki sizinde huzurunuz kaçacaktır. Küresel güçlerin işi bitince sizi de bir kenara atacaklardır. Bunu anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz.

Ey! Türkiye düşmanları bilin ki; Türkiye yükselişine devam edecek, mazlumların sesi olmaya da devam edecektir. Türkiye’yi bölmeye gücünüz yetmeyecek, sinsi emelleriniz hayalden öteye gitmeyecektir.

Hesaplarınız altüst olacak.

Rabbim necip milletimizin yardımcısı olsun…

Muhabbetlerimle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co