Hayvan Hakları Federasyonu, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde

Hayvan Hakları Federasyonu, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’nde

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı Veterinerlik İşleri ve Mezbahalar Şube Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve beraberinde gelen ziyaretçileri ağırladı.

Kahramanmaraş Tabii Hayata ve Hayvanlara Işık Derneği (MARTI) öncülüğünde yapılan ziyaret kapsamında yaklaşık 65 kişilik bir ekiple Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunan Federasyon Başkanı Edip Paçal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yapılan incelemenin ardından memnuniyetlerini dile getirdi.

Federasyon Başkanı Paçal yaptığı açıklamada uzun süredir bakımevini ziyaret etmek istediklerini ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanlarına yönelik bu kaliteli hizmetin kendilerini derinden etkilediğini belirterek Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini sundu.

HAYTAP Hukuk Danışmanı Avukat Ahmet Kemal Şenpolat yapılan incelemelerin ardından Kahramanmaraş Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinin standartlarının Türkiye’nin çok üstünde olduğu ve yapılan çalışmaların örnek alınması gerektiğine dikkat çekti.

Aynı zamanda MARTI Derneği Yöneticileri de sokak hayvanlarına yönelik faaliyetlerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin kendilerini her zaman desteklediklerini belirterek Rehabilitasyon Merkezi Veteriner Hekimleri, Yöneticileri ve bu kaliteli hizmetin sunulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Hayvan Hakları Federasyonu (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co