“Hayırlı Ramazanlar diliyorum”

“Hayırlı Ramazanlar diliyorum”

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Metin Doğan

“Hayırlı Ramazanlar diliyorum”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak parti Kahramanmaraş il başkanı Metin Doğan ,” Ramazan ayının ülkemize hayırlar getirmesini diledi..

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Metin Doğan: “ On bir ayın sultanı Ramazanı şerif bugün başladı. Dün akşam ilk teravih namazını kıldık, Ramazan ayına kavuşmanın sevincini huzurunu yaşıyorum,  Başta Suriye deki Türkmen kardeşlerimiz, Kuzey Irak daki Türkmen kardeşlerimiz olmak üzere dünyada zulüm altındaki Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum..

Başkan Metin Doğan: “ yanı başımız Suriye de Türkmenler, Müslüman Araplar öldürülüyor, biz iç meselelerle uğraşırken, yanı başımızda Büyük İsrail Projesinin bir parçası olan Kürt devleti kurmaya çalışıyorlar..Kuzey Irak da Türkmen Kardeşlerimizin hali ciğerimizi yakıyor, Doğu Türkistan, Çinde Türklere ve Müslümanlara yapılmadık işgence bırakılmıyor, Mısır da Cumhurbaşkanına 1960 Türkiye de olduğu gibi idam cezası veriyorlar böyle bir günde : Ramazan ayına kavuştuğumuz için sevinçliyiz, ancak kardeşlerimizin ızdırap duyması sebebi ile Ramazan ayına sevinemiyoruz içimiz kan ağlıyor..

Dua ediyoruz, dünya da Müslümanlar zulüm görmesin, Suriyeli Türkmen Kardeşlerimize Allah yardım etsin, Irak daki Türkmenlere Allah yardım etsin, Ramazan ayı boyunca bol bol dua edeceğiz,” dedi.

Başkan Metin Doğan, Müslümanların Ramazan ayını kutladı..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co